Bezpieczne pudełko na kluczyk samochodowy typu keyless

Dostępność: brak towaru
Cena: 389,00 zł 429,00 zł 389.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularną i częściej stosowaną metodą na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą staje się stosowanie bezpiecznego pudełka na kluczyk samochodowy keyless. Obok innych typów etui prezentowanych na stronach naszego sklepu, stanowi ono znakomity sposób na ochronę posiadanych przez nas kluczyków przed skopiowaniem sygnału.

Kluczyki samochodowe umieszczone w pudełku są bezpieczne

Systemy bezkluczykowego dostępu, takie jak keyless go / entry, kessy, czy smartkey to niewątpliwie wygoda pozwalająca nam na otwarcie drzwi lub uruchomienie silnika bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni lub torebki. Udogodnienia takie niosą jednak za sobą poważne zagrożenia ze strony złodziei, którzy wyposażeni w urządzenia elektroniczne są w stanie wzmocnić emitowany przez pilot samochodowy sygnał i ukraść pojazd bez konieczności fizycznego włamywania się. Sytuacjom takim skutecznie przeciwdziała bezpieczne pudełko na kluczyki keyless do samochodu, nazywane też niejednokrotnie klatką faradaya. Wkładając pilot samochodowy do wnętrza pojemnika odcinamy całkowicie emitowane przez niego fale radiowe, w związku z czym system keyless nie ma prawa zadziałać. Samochód nie dostrzega i nie rozpoznaje klucza, nie pozwala nam ani na otwarcie drzwi, ani na uruchomienie silnika – uniemożliwia tym samym przechwycenie kodu przez osoby postronne.

Bezpieczeństwo kluczyków samochodowych to jednak nie jedyna zaleta opisywanego pudełka. Poza zapewnieniem skutecznego działania, producent zadbał także o design i komfort użytkowania. Stworzył w ten sposób osłonę o opływowym kształcie i niewielkim rozmiarze, dzięki czemu nie sprawia problemu podczas przechowywania np. w kieszonce lub torebce. Do wyboru, w zależności od preferencji, pozostawił też kilka wersji kolorystycznych i dwa sposoby otwarcia – na zawias lub poprzez zdjęcie górnego elementu.

Eleganckie, trwałe i poręczne - takie są właśnie bezpieczne pudełka na kluczyki samochodowe typu keyless. Posiadać je powinien każdy właściciel auta, którego działanie oparte jest na systemie bezkluczykowego dostępu. Stres i obawa o utratę auta staną się przeszłością.

 

Charakterystyka:

  • współpraca z większością marek samochodów (99%);
  • zabezpiecza kluczyki typu Keyless (Go, Entry), Kessy, SmartKey i pozostałe systemy bezkluczykowe
  • Materiał: aluminium
  • Sposób otwarcia: na zawias / zdejmowana pokrywa
  • Ilość w zestawie: dwie sztuki
  • Kolor: czarny

Wymiary:

  • pudełka ze zdejmowaną pokrywą:

zewnętrzne: 8.8cm x 5.2cm x 2.9cm

wewnętrzne: 8.5cm x 4.6cm x 2.2cm

  • pudełka otwieranego na zawias:

zewnętrzne: 9.1cm x 5.8cm x 3.1cm

wewnętrzne: 8.3cm x 4.5cm x 2.4cm

Dane techniczne

Kolor Czarny
Materiał Aluminium
Rozmiar S
Sposób zamknięcia Zawias i Magnes + Zdejmowana Górna Pokrywa

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium