Darmowa dostawa w Białymstoku

Jeśli jesteś mieszkańcem Białegostoku i chciałbyś zamówić etui na kluczyki Keyless, etui ochronne na karty bankowe lub jakikolwiek inny produkt to przy osiągnięciu minimalnego progu w naszym sklepie za jego dostawę nie zapłacisz ani złotówki.

Wystarczy, że złożysz u nas z góry opłacone zamówienie na minimum 100 zł., a towar dostarczymy bezpłatnie na wskazany przez Ciebie adres w zamówieniu. Jeśli zamówienie będzie o niższej wartości niż wskazana powyżej to koszt doręczenia przesyłki wyniesie 10 zł. 

Cenimy Twój czas i nie chcemy abyś musiał na nas czekać, dlatego podczas kontaktu telefonicznego, ustalimy dogodny dla Ciebie dzień i godzinę doręczenia. Osoby preferujące płatność gotówką prosimy o wcześniejszy kontakt ze sklepem - być może będziemy w stanie wyjść naprzeciw także Wam :).

Jeśli w wyjątkowych przypadkach (np. pod wpływem dużej ilości pracy) nie będziemy mogli dostarczyć zamówienia w odpowiadającym Ci terminie, zaproponujemy Ci bezpłatną wysyłkę Paczkomatem lub kurierem - taką opcję zakładamy jednak tylko w wyjątkowo skrajnych przypadków i wyłącznie po wyrażeniu na to Twojej zgody.

Darmowa dostawa zamówień przez sklep odbywa się na terenie miasta Białystok oraz w kilku graniczących z nim miejscowościach, do których należą: Grabówka, Ignatki (Osiedle), Kleosin, Księżyno, Klepacze, Horodniany, Olmonty, Sobolewo, i Śródlesie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl