E-Keyless - sklep internetowy

BLACK FRIDAY

Czym jest Black Friday?

Black Friday to obecnie już wszystkim doskonale znana tradycja otwierająca w wielu sklepach przedświąteczne wyprzedaże. Czarny Piątek zapoczątkowany został w Stanach Zjednoczonych i choć jego data jest ruchoma - zawsze przypada na pierwszy piątek następujący po Święcie Dziękczynienia. Wciąż rosnące zainteresowanie promocjami wśród mieszkańców USA sprawiło, że także europejscy sprzedawcy nie pozostali bierni wobec tego szczególnego wydarzenia. W obecnym czasie, z roku na rok, możemy obserwować coraz większą ilość sklepów przyłączających się do akcji wyprzedażowych, które z kolei mogą przybierać różne formy i inny czas trwania. Wyróżnić można m.in. trwający tylko jeden dzień Black Friday, Black Weekend obejmujący cztery dni (począwszy od Czarnego Piątku aż do poniedziałku), coraz częściej możemy spotkać się też z promocjami Black Week obowiązującymi przez cały tydzień.

Kiedy odbędzie się Black Friday 2022?

Black Friday, czyli w tłumaczeniu Czarny Piątek przypada w tym roku na dzień 25.11. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup w naszym sklepie to koniecznie zajrzyj do nas tego dnia. Wybrane etui na kluczyki keyless z naszej oferty zostaną tego dnia przecenione nawet o 60%, obniżki nie ominą także pudełek na klucze samochodowe. Jeśli jeszcze nie robiłeś u nas zakupów to właśnie teraz pojawi się znakomita szansa do złożenia zamówienia. Tego dnia zapraszamy także dotychczasowych Klientów. Zbliżają się Mikołajki, zaraz potem Święta Bożego Narodzenia - Black Friday będzie świetną okazją do sprawienia bliskiej osobie oryginalnego prezentu, a dla Was powodem do zaoszczędzenia pieniędzy. Wydając mniej będzie Cię stać na więcej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Które etui i pudełka keyless będą objęte promocją w Black Friday?

Przygotowując dla Was promocję z okazji Black Friday staraliśmy się skupić na najchętniej kupowanych przez Was wcześniej produktach. W związku z tym wyselekcjonowaliśmy najbardziej popularne etui zabezpieczające kluczyki samochodowe oraz pudełka keyless, oferując przy tym możliwie najniższe ceny. Przygotowaliśmy też coś extra dla osób poszukujących antykradzieżowych etui RFID na karty zbliżeniowe, bankowe i kredytowe. Od teraz je także znajdziecie w naszej ofercie. 

Pamiętajcie, że następne takie wyprzedaże dopiero za rok dlatego już teraz zapraszamy na zakupy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium