E-Keyless - sklep internetowy

Dacia - Etui na kluczyk keyless i Pokrowiec na klucze do samochodu

Wiele nowych modeli samochodów marki Dacia jest wyposażonych w bezkluczykowy system Keyless. To znaczne udogodnienie, które niestety wiąże się również z zagrożeniem w postaci kradzieży. W ostatnich latach na popularności zyskuje proceder kradzieży metodą na tzw. walizkę. Na czym polega? Złodzieje przy użyciu specjalnej skrzynki przechwytują emitowany przez kluczyki sygnał. Po jego przejęciu są w stanie w ciągu kilku sekund dostać się do środka pojazdu i uruchomić silnik. Na szczęście mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie tego problemu! Etui na kluczyki Dacia blokuje sygnał generowany przez kluczyki i nie dopuszcza, aby przedostał się na zewnątrz. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów zabezpieczających, które tworzą szczelną klatkę faradaya wewnątrz etui keyless Dacia. Możesz podjąć przykładowo decyzję o wyborze pokrowca na kluczyki blokującego fale radiowe Dacia lub etui na kluczyk dacii zabezpieczającego i każda z nich będzie odpowiednia. Zadbaj o bezpieczeństwo i swój komfort, inwestując w pokrowiec na kluczyk Dacia.

Dacia - wykaz modeli:

  • 1304 / 1305 Pick-up
  • Dokker / Duster / Lodgy / Logan / Sandero

Produkty, które wskazujemy poniżej były przez nas testowane na wybranych modelach Dacia, w związku z czym możemy potwierdzić ich skuteczność i prawidłowe działanie. Musisz jednak wiedzieć, że w marce Twojego samochodu stosowane są kluczyki o różnych gabarytach i kształtach (dla przykładu, niekiedy dany model auta potrafi mieć inny kluczyk niż ten sam model z wcześniejszego rocznika). Z tego powodu zawsze polecamy zmierzenie posiadanego klucza i odniesienie jego wymiarów do tych, które podajemy na stronie każdego produktu, w końcowej części.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Antykradzieżowe etui na kluczyk Dacia zabezpiecza system bezkluczykowy

Wszystkie etui antykradzieżowe na kluczyk Dacia dostępne w naszym sklepie świetnie spełniają swoją funkcję ochronną. Ceny futerałów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. W porównaniu do kwoty, jaką musiałbyś przeznaczyć na dodatkowe ubezpieczenie auta od kradzieży, etui to niewielki wydatek. Ponadto zakup etui na kluczyk keyless Dacia to inwestycja na długie lata! 

Decydując się na etui do kluczyka Dacia, poza niezawodną ochroną samochodu przed kradzieżą, zyskujesz także coś, co jest bezcenne - komfort psychiczny! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabezpieczeń do systemów Keyless. Posiadamy m.in. duże pudełka ochronne, wykonane z drewna, poręczne i eleganckie etui, wykonane ze skóry ekologicznej czy niezwykle trwałe futerały stworzone z włókien węglowych. Wybierz egzemplarz dopasowany do Twoich potrzeb! 

Etui na klucz Dacia to sposób na ochronę samochodu przed kradzieżą

Do kradzieży metodą na walizkę może dojść w najmniej oczekiwanym miejscu. Złodzieje włamują się do samochodów pozostawionych zarówno na publicznych parkingach, jak i w przydomowych garażach. Ten proceder jest szczególnie popularny w dużych miastach. Miejscem obserwowanym przez przestępców niejednokrotnie są parkingi przynależące do dużych biurowców. Posiadając etui na klucze samochodowe Dacia, nie musisz się martwić czy po wyjściu z pracy, będziesz miał czym dojechać do domu!

Etui na kluczyk keyless Dacia są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie oferowane futerały są również bardzo estetyczne. Jeśli chcesz zabezpieczyć także samochód bliskiej Ci osoby, wybierz któryś z zestawu, w którym znajdują się 2 egzemplarze etui blokujących kluczyki do Dacii!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium