E-Keyless - sklep internetowy

Etui aluminiowe na kluczyki keyless

Szukasz skutecznego sposobu na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą metodą na tzw. walizkę? Jeśli tak to nie mogłeś trafić lepiej! Wyjątkowe i oryginalne etui aluminiowe na klucze keyless znajdziesz tylko w naszym sklepie. Zacznijmy może od przybliżenia w skrócie ich działania. Etui zostały stworzone ze specjalnie dobranych metali, które tworzą szczelną klatkę faradaya. Dzięki temu sygnał emitowany przez klucze odbija się od ścian wewnętrznych, nie mając tym samym możliwości, aby przedostać się na zewnątrz. To z kolei uniemożliwia przechwycenie fal przez potencjalnych złodziei. Zastanawiasz się czy będą pasowały do Twojego auta? Nasze etui aluminiowe keyless pasują do zdecydowanej większości marek samochodów (ok. 99%) dostępnych obecnie na rynku, są też kompatybilne z wszystkimi systemami bezkluczykowymi, takimi jak Keyless, Keyless Go, Keyless Entry, Kessy itp. Dla Ciebie istotne jest tylko wymierzenie posiadanego klucza i odniesienie jego wymiarów do tych, które wskazujemy w opisie produktu.

Dlaczego etui aluminiowe na kluczyki keyless są chętnie wybierane przez użytkowników?

Odpowiedź jest prosta - oferowane aluminiowe etui na kluczyk keyless charakteryzują się niezwykłą odpornością na korozję i uszkodzenia mechaniczne, mają niewielkie rozmiary, są poręczne, ale przede chronią jak należy. W procesie produkcji etui wykorzystano technikę precyzyjnego frezowania maszynowego. Każdy egzemplarz został skrupulatnie przetestowany testowany pod kątem prawidłowego działania. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ aluminiowe etui keyless wyróżniają się opływowym kształtem. To natomiast sprawia, że są to produkty wygodne w użytkowaniu i pozwalają na bezproblemowe przechowywanie ich w kieszeni spodni, torebce, czy samochodowym podłokietniku.

Oferowane w niniejszym dziale etui aluminiowe do kluczyka keyless posiadają przeważnie zamknięcie oparte na zawiasie i magnesie i występują w różnych, chętnie wybieranych kolorach, dostępne są jednak również wersje dwuczęściowe ze zdejmowaną górną pokrywą. Abyś mógł zobaczyć je możliwie najdokładniej - udostępniamy Ci zdjęcia wykonane osobiście w różnych samochodach.

Inwestycja w aluminiowe etui na klucz keyless to doskonały sposób na zabezpieczenie auta przed kradzieżą. Przekonaj się o tym już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium