E-Keyless - sklep internetowy

Etui na kluczyki samochodowe

Każdy z nas słyszał historie o skradzionych samochodach. Wielu z nas zna też osoby, których taka przykrość osobiście dotknęła. Gdy ktoś w kilka chwil zabiera majątek, na który ciężko pracowaliśmy, na długo tracimy poczucie bezpieczeństwa i pojawia się w nas złość wraz z myślą, że mogliśmy temu jakoś zapobiec. Ta ostatnia myśl jest na szczęście prawdziwa. Możemy zapobiec kradzieży naszego auta. Jeśli wyposażone jest ono w system bezkluczykowy typu keyless, rozwiązaniem stają się etui na kluczyki samochodowe.

W jaki sposób etui zapewnia zabezpieczenie kluczyka samochodowego?

Istnieją obecnie różne sposoby zabezpieczenia kluczyków samochodowych przed przechwyceniem sygnału. Nie ulega jednak wątpliwości, że najprostszym z nich jest stosowanie etui do kluczyków samochodowych. Popularnym sposobem wykorzystywanym przez złodziei jest tak zwana kradzież na walizkę. Keyless, czyli system bezkluczykowego dostępu to niewątpliwie wielka wygoda, dzięki której samochód wykrywa kluczyk znajdujący się w pobliżu i umożliwia nam otwarcie auta. Niestety – jeśli nie jest przez nas stosowane jakiekolwiek zabezpieczenie na kluczyki samochodowe to niesie to dla nas poważne zagrożenie i wiąże się z ryzykiem utraty auta. Wspomniany sposób kradzieży wykorzystuje wzmacniacz sygnału i dwóch złodziei. Pierwszy ze złodziei, wyposażony w walizkę sygnału pociąga za klamkę. Auto wysyła zapytanie w celu identyfikacji, które odbierane jest przez skaner i przesyłane do drugiego złodzieja, znajdującego się w pobliżu naszego kluczyka ze wzmacniaczem sygnału. Odbiera on zapytanie, przekazuje do kluczyka wysyłającego kod zwrotny i wzmacniany - dociera do samochodu. Teraz wystarczy go już tylko otworzyć i po chwili odjechać, złodziej nie musi nawet widzieć Twojego kluczyka.

Wyjściem z powyższej sytuacji jest etui na klucze samochodowe antykradzieżowe. Wyposażone są one w specjalistyczne, certyfikowane materiały, dzięki którym w ich wnętrzu wytwarza się klatka faraday’a i zabezpiecza sygnał pochodzący z kluczyka. Powoduje to uwięzienie fal radiowych, a w takiej sytuacji system keyless nie ma prawa zadziałać. Taki efekt warto uzyskać w każdej sytuacji, gdy tylko przestajemy korzystać z auta, na przykład podczas zakupów, czy snu. W zabezpieczenie kluczyka do samochodu zdecydowanie warto zainwestować, zwłaszcza, że przywrócenie funkcji auta jest zupełnie nieskomplikowane. Jak już z pewnością zauważyłeś każde oferowane przez nas etui na kluczyk do samochodu posiada klapkę lub pokrywę, którą wystarczy jedynie otworzyć lub wyjąć klucz na zewnątrz.

 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja

Czy ochrona na kluczyki samochodowe w formie etui warta jest swojej ceny?

Gdy już pomyślimy o ochronie kluczyka samochodowego i podejmiemy decyzję o zakupie odpowiedniego produktu, kolejną istotną kwestią będzie jego cena. Wszystkie sprzedawane przez nas etui na klucz do samochodu wykonywane są z najwyższą starannością, by zupełnie zredukować ryzyko kradzieży naszego auta. Inwestując w ten rodzaj ochrony, zyskujemy gwarancję, że nasze auto kosztujące często kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych, kolejnego dnia również będzie stać pod naszym domem, na parkingu w galerii lub przed biurowcem. Jeśli nadal się wahasz to powinieneś przekalkulować to na najprostszej zasadzie porównując kwotę, którą wydałeś lub którą za chwilę wydasz na zakup swojego pojazdu, do ceny pokrowca. Jeszcze jakiś czas temu ochrona kluczyków samochodowych nie była możliwa – po prostu tego typu produkty nie istniały. Tylko od Ciebie zależy czy zapewnisz ją swojemu samochodowi i przede wszystkim sobie. Spokoju kupić nie można za żadne pieniądze. Teraz możesz go zyskać nabywając etui na klucz samochodowy, w niewielkiej jak na oferowane możliwości cenie. Gorąco polecamy i zapraszamy na zakupy!


 

Przejdź do podkategorii: etui na klucze Alfa Romeoetui na klucze Audietui na klucze Bmwetui na klucze Chrysleretui na klucze Citroenetui na klucze Daciaetui na klucze Ferrarietui na klucze Fiatetui na klucze Fordetui na klucze Hyundaietui na klucze Hondaetui na klucze Jaguaretui na klucze Jeepetui na klucze Kiaetui na klucze Land Roveretui na klucze Lexusetui na klucze Maseratietui na klucze Mazdaetui na klucze Mercedesetui na klucze Minietui na klucze Mitsubishietui na klucze Nissanetui na klucze Opeletui na klucze Peugeotetui na klucze Porscheetui na klucze Renaultetui na klucze Seatetui na klucze Skodaetui na klucze Toyotaetui na klucze VWetui na klucze Volvo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium