E-Keyless - sklep internetowy

Etui na kluczyki Keyless

W obecnym czasie postęp technologii jest już nieunikniony; możemy zaobserwować go w praktycznie każdej dziedzinie życia. Towarzyszą mu jednak zagrożenia, na które trzeba znajdować odpowiedzi – takie jak etui na kluczyk samochodowy. Rozwój technologiczny nie ominął bowiem motoryzacji, bo i w tej gałęzi pozostawił po sobie ślad chociażby w postaci opracowania i zastosowania w samochodach systemu bezkluczykowego Keyless. Nazywany na różne sposoby: Keyless Entry, Keyless Go, Smart Key oznacza praktycznie to samo - możliwość otwarcia i zamknięcia samochodu bez konieczności używania kluczyka (pilota) oraz, co najbardziej przez nas cenione, odpalenia i zgaszenia auta "na guzik". Właśnie dlatego warto wyposażyć się w nasze etui na kluczyk keyless. Wszyscy użytkownicy aut z systemem Keyless wiedzą doskonale, że aby z niego korzystać - wystarczy przechowywanie klucza w kieszeni spodni lub torebce. Sygnał jest emitowany pomiędzy kluczykiem, a samochodem a my możemy cieszyć się z użytkowania tej jakże wygodnej funkcjonalności. Niestety, przechwycenie emitowanego sygnału w bardzo szybkim czasie stało się pokusą dla złodziei i obecnie wymaga to od posiadaczy samochodów z systemem Keyless stosowania wszelkiego rodzaju zabezpieczeń. Niewątpliwie, najprostszą i skuteczną metodą zabezpieczenia się przed kradzieżą jest posiadanie ochronnego etui keyless na kluczyk.

 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja

W poniższym dziale odnajdziecie różnego typu etui na kluczyki samochodowe, które skutecznie zabezpieczą przed przechwyceniem sygnału i fal radiowych posiadane przez Was klucze i piloty. Niezależnie od tego co wybierzecie – czy to pojedyncze etui do kluczyka keyless, którego używacie na co dzień, czy zestaw etui antykradzieżowych dedykowany zabezpieczeniu jednocześnie dwóch kluczy samochodowych (z zapasowym włącznie) czy to skórzane etui na klucze samochodowe – zyskacie spokój i bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz utrzeć nosa złodziejom i zminimalizować ryzyko kradzieży swojego wymarzonego, kosztownego auta - musisz posiadać zabezpieczenie, które ochroni kod przed skopiowaniem. Etui na kluczyki typu Keyless to rozwiązanie, na którym się nie zawiedziesz.

Wykorzystaj etui na kluczyki do samochodu typu keyless i bądź spokojny o swój samochód

Dawniej ukradzenie samochodu dobrej klasy wymagało nie lada umiejętności. Dziś niejednokrotnie wystarczy wykorzystać nieświadomość właściciela, który zostawi kluczyki keyless tuż za choćby najlepszymi nawet drzwiami. Nie trzeba ich forsować – sygnał przeniknie je bez trudu... Etui na kluczyk do samochodu powinien więc posiadać każdy, kto chce cieszyć się wygodą użytkowania auta z dostępem bezkluczykowym! Inaczej może później przecierać oczy ze zdumienia gdy na nagraniu z monitoringu spostrzeże, z jaką łatwością jego auto dostało się w ręce złodziei. Etui na kluczyki samochodowe blokujące fale radiowe to niedrogie, a skuteczne rozwiązanie pozwalające uniknąć takiej sytuacji. Stosowanie tego typu pokrowca jest proste i nie utrudnia codziennego korzystania z samochodu. Wystarczy zbliżając się do auta wyjąć go i umożliwić przesyłanie sygnału. Przy tym wszystkim każde etui na kluczyk samochodowy keyless jakie wybraliśmy dla naszych Klientów, jest wyrobem udanym także pod względem estetycznym i wizualnym. Jeśli to także jest dla Ciebie istotne, z pewnością docenisz te wyjątkowe produkty.

Pojazdów z dostępem bezkluczykowym jest coraz więcej, rośnie więc i grono użytkowników stosujących pokrowce na kluczyki lub etui metalowe na kluczyki. Zbierane przez wszelkiego rodzaju etui zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu opinie potwierdzają, że jest to skuteczne i wygodne rozwiązanie. Kosztuje niewiele, a może uratować Cię przed utratą drogiego samochodu! Sprawdź naszą ofertę i wybierz taki futerał, jaki najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium