E-Keyless - sklep internetowy

Etui RFID z technologią antykradzieżową

Rozwój technologii wymusił na nas wszystkich stosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń takich jak etui RFID w odniesieniu do kart płatniczych oraz kluczyków samochodowych typu Keyless. Niestety, wraz z postępem technologicznym, nowe metody swojego działania nieustannie opracowują złodzieje samochodów i naszej tożsamości; co najgorsze - robią to w sposób bardzo skuteczny.

W niniejszym dziale znajdziecie rfid etui na karty płatnicze oraz zabezpieczające etui na klucze samochodowe Keyless GO, Keyless Entry i SmartKey. W zależności od tego co jest Wam potrzebne - możecie wybrać cienkie, chroniące przez kradzieżą wykorzystującą technologię RFID etui na kartę zbliżeniową (z łatwością wsuwaną do kieszonki portfela), albo etui samochodowe na klucze. Istotną informacja dla Was może być to, iż każde etui blokujące RFID dedykowane kluczykom samochodowym chronią także bankowe karty płatnicze więc posiadają one podwójną funkcjonalność. Co więcej, jeśli rozmiar takiego etui z ochroną RFID jest na tyle odpowiedni, że pomieści Wasz telefon to zyskacie kolejną, trzecią możliwość - zablokowanie zasięgu (sygnału) swojego smartfona. Wówczas zablokowany zostanie także sygnał GSM.

Etui RFID metalowe na karty - szare Etui RFID metalowe na karty - szare
Producent: Powr
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
RFID Etui zabezpieczające na karty - 5 sztuk RFID Etui zabezpieczające na karty - 5 sztuk
Producent: SecureSignal
Cena: 40,00 zł 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Etui do kart kredytowych - 10 sztuk Etui do kart kredytowych - 10 sztuk
Producent: SecureSignal
Cena: 85,00 zł 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Etui RFID aluminiowe na karty - czarne Etui RFID aluminiowe na karty - czarne
Producent: Powr
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej

Twoja wizyta w naszym sklepie z pewnością nie jest przypadkowa. Wiemy jak ważne w obecnych czasach jest zabezpieczenie RFID, niezależnie czy chodzi o nasze karty płatnicze, czy sygnały emitowane przez kluczyki takie jak Keyless, czy zablokowanie telefonów przed podsłuchem. W każdym z tych przypadków chodzi o kradzież: naszej tożsamości, prywatności, rzeczy materialnych lub najprościej - pieniędzy. Możliwości jakie dają nam wszelkiego rodzaju RFID zabezpieczenia są dość szerokie. Możesz je nabyć w naprawdę niewielkiej cenie i dzięki temu zyskać spokój, bo ten ostatni w obecnym świecie jest "towarem zdecydowanie deficytowym".

Etui RFID z technologią antykradzieżową to ochrona Twoich pieniądzy i bezpieczeństwo

Nie będzie bardzo odkrywczym stwierdzeniem to, że postęp techniczny niesie ze sobą nowe możliwości, ale i nowe zagrożenia. Dziś jednak wiele z nich jest po prostu niewidzialnych. Nawet nie zauważymy, że ktoś wykorzystał fakt, iż w naszej kieszeni znajduje się karta lub kluczyk od pojazdu. Etui RFID z technologią antykradzieżową to proste i niezawodne rozwiązanie tego problemu. Zabezpieczymy przy jego pomocy zarówno swój samochód, jak i środki na koncie czy telefon, którego funkcje coraz częściej stają się źródłem kłopotów z zachowaniem prywatności. Do naszej oferty włączyliśmy cały szereg pokrowców RFID charakteryzujących się blokadą RFID przed szeroko pojmowaną kradzieżą. Wśród nich bez trudu znajdziesz takie, które najlepiej będzie odpowiadać konkretnym potrzebom. Jeśli nie wiesz do końca jak działa blokada sygnału rfid i na czym polega zabezpieczenie rfid to zapraszamy Cię do poznania naszych produktów. Każde dostępne w naszej ofercie etui RFID to pewność, że wszelkie Twoje dane nie trafią do osób niepowoływanych. W dodatku oferowane w naszym sklepie RFID etui charakteryzują się atrakcyjnym designem. Wybierz swoje i zamów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium