E-Keyless - sklep internetowy
Jak działa etui na kluczyk do auta z systemem keyless? Sprawdź możliwości zabezpieczenia
Jak działa etui na kluczyk do auta z systemem keyless? Sprawdź możliwości zabezpieczenia

Posiadacze nowoczesnych samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania drzwi zapewne doskonale zdają sobie sprawę, jakim niebezpieczeństwem jest brak odpowiedniej protekcji kluczy. Nie mówimy tutaj o zagubieniu kompletu służącego do uruchamiania pojazdu. Złodzieje wyszkolili się bowiem w metodzie na tzw. walizkę, gdzie w kilka sekund mogą pozbawić Cię wymarzonego środka komunikacji. Doskonałym sposobem na walkę z przestępcami jest etui na nowoczesne kluczyki. Chcesz wiedzieć dlaczego warto je kupić oraz jak dokładnie działają? Zapraszamy!

Dlaczego warto kupić etui na kluczyk i zabezpieczyć auto klasy premium przed złodziejem?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Po pierwsze, tego typu kradzież bardzo często kończy się sporymi stratami finansowymi właściciela pojazdu klasy premium. Zorganizowane grupy przestępcze mogą nawet w kilka godzin wywieźć samochód za granicę lub na miejscu dokonać rozbioru na części. W ten sposób samochody błyskawicznie znikają z policyjnych radarów i wręcz rzadkością jest powrót do prawdziwego właściciela. Co więcej, niezwykle trudno będzie udowodnić przed sądem czy przed ubezpieczycielem, że nie przyczyniliśmy się do złamania prawa. W samochodzie przecież nie będzie widoczna żadna ingerencja osób trzecich, a komputer wskaże jedynie datę prawidłowego uruchomienia pojazdu przy pomocy oryginalnego zestawu kluczy. To samo dotyczy się kradzieży zawartości samochodu. Odszkodowanie AC w przypadku kradzieży na walizkę to skomplikowana sprawa, nawet w przypadku wyboru najbardziej optymalnej wersji polisy ubezpieczeniowej.

Etui na kluczyk to produkt klasy premium. Nie tylko dobrze wygląda, ale także świetnie działa!

Jako doświadczeni sprzedawcy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Ciebie jest maksymalne bezpieczeństwo drogocennego pojazdu. W naszym asortymencie znajdziesz więc nie tylko nowoczesne, ale również bardzo funkcjonalne pokrowce czy chociażby skrzynkę na klucze zapasowe. Profesjonalne etui na kluczyk zostało wykonane z materiałów uniemożliwiających przesyłanie fal pomiędzy kluczem a zamkiem umieszczonym w drzwiach pojazdu. W ten sposób złodziej nie wychwyci sygnału i prędzej czy później odpuści otwieranie Twojego drogocennego samochodu. Proponowany przez nas produkt premium to prawdziwa klatka Faradaya. Pokrowiec, wykorzystując nowoczesną technologię oraz pierwszorzędnej klasy materiał skutecznie blokuje fale kluczyków typu keyless, keyless GO lub Smat Key. Dodatkowo, takie etui doskonale sprawdza się przy zabezpieczeniu kart płatniczych RFID, korzystających chociażby z NFC. Odwiedź nasz katalog. Wybierz interesujący Cię materiał i zakres częstotliwości działania.

Bezpieczne etui, w odróżnieniu od tanich alternatyw dostępnych u niezaufanych sprzedawców internetowych, jest produktem utrzymanym w stylistyce smart. Dokładnie zabezpieczony kluczyk bez problemu zabierzesz ze sobą do pracy, do galerii handlowej czy chociażby na spacer bez obaw o to, że całość zestawu nie zmieści się do kieszeni lub torebki. Dodatkowo, przykładamy ogromną wagę do stylistyki pokrowca. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, których design jest jedną z najważniejszych zalet. Oczywiście obok stuprocentowego bezpieczeństwa pojazdu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium