E-Keyless - sklep internetowy

Klatka Faradaya blokująca kluczyk samochodowy keyless

Dostępność: brak towaru
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: eKS-P62

Opis

Jeśli już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad sposobami zabezpieczenia auta przed kradzieżami, ale do głowy nie przychodzi Ci nic konkretnego to zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się prezentowanej klatce faradaya blokującej kluczyki samochodowe keyless. Nie ulega wątpliwości, że system bezkluczykowego dostępu do auta, którzy wprowadzili producenci samochodów jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym dla użytkownika. Pozwala bowiem na otwieranie i uruchamianie auta bez koniczności wyjmowania kluczyka z kieszeni. Ma on jednak jeden dosyć znaczący mankament - umożliwia złodziejowi szybkie przechwycenie kodu i daje mu możliwość ukradzenia naszego pojazdu dosłownie w jednej chwili. Takim potencjalnym sytuacjom należy zdecydowanie zapobiegać, zanim i my staniemy się ofiarami.

Blokująca Klatka Faradaya na kluczyk keyless do samochodu - spokój za niewielką cenę

Jak to się mówi - spokoju kupić nie można. Możemy jednak zrobić coś, co nam go zagwarantuje, a przynajmniej nas do niego przybliży. Klatka Faradaya blokująca klucz samochodowy zaczyna działać, gdy tylko wkładamy do niej przedmiot i zamykamy klapkę. Dzięki temu sygnał emitowany przez pilota odbija się od ścianek wewnętrznej kieszonki i pozostaje w niej uwięziony, wydostać się może dopiero gdy klapka zostanie przez nas ponownie otwarta. Skoro my tracimy możliwość korzystania z funkcji auta to analogicznie złodziej poszukując sygnału emitowanego przez kluczyk nie będzie w stanie go "wytropić i przechwycić" do swojej walizki.

Zasada działania jest niesamowicie prosta, prawda? Jeśli nie wiesz, co powoduje ów blokadę to już tłumaczymy. Klatka blokująca kluczyki keyless została pokryta od środka specjalistycznym materiałem z mikrowłókien, która pełni funkcję ochronną i działa w oparciu o zasady faradaya. To właśnie dzięki warstwie ekranującej materiału, sygnał generowany przez kluczyki nie przenika przez materiał, lecz się od niego odbija i pozostaje w środku.

Oferowany produkt posiada poziome zamknięcie na dwustronny rzep, dzięki czemu klapka szczelnie przylega do pozostałej części pokrowca. Wyróżnia się szerokim zakresem działania, który wynosi od 10kHz do 30gHz, dzięki czemu mamy możliwość stosowania go na różnych markach samochodów. Wewnątrz znajdują się dwie funkcjonalne kieszonki - aktywna i pasywna. Tylna kieszeń, wyłożona materiałem z mikrowłókien pełni funkcję ochronną, przednia natomiast została stworzona z myślą o przechowywaniu kluczyka np. podczas jazdy samochodem (czyli wtedy, gdy funkcje bezkluczykowego auta mają pozostać aktywne). W klatce faradaya blokującej kluczyki keyless znajdziemy ponadto łańcuszek służący do zaczepienia kluczyka.

Ten produkt to najprostsza, skuteczna, ale i wygodna ochrona przed utratą auta. Zdecydowanie warto udaremnić złodziejom możliwość kradzieży samochodu na walizkę i zablokować swoje klucze niezależnie od miejsca, w którym akurat przebywamy. Nie trać czasu - zamów teraz.

 

Charakterystyka:

 • współpracuje z większością marek samochodów (99%);
 • blokuje sygnały i fale kluczyków tylu Keyless, Keyless GO, Smart Key, Entry itp.; fale kart zbliżeniowych RFID; NFC, WiFi, GSM, LTE;
 • działa w zakresie od 10kHz do 30gHz;
 • kolor - czarny;
 • wykonanie ze skóry naturalnej
 • posiada dwie kieszonki (funkcję ochronną pełni kieszonka tylna, wyłożona jasnym materiałem. Kieszonka z przodu nie zapewnia ochrony, służy np. do przechowywania kluczyka podczas jazdy samochodem- sygnał z kluczyka jest wówczas odbierany przez samochód);
 • zamknięcie na dwustronny rzep;
 • umieszczenie łańcuszka do zaczepienia kluczka;
 • wytłoczone logo producenta;
 • mały, najbardziej dopasowany rozmiar do większości kluczy;
 • prezentowany model jako jeden z nielicznych posiada podwójną warstwę materiału blokującego (dwie warstwy po obu stronach kieszonki), dzięki czemu etui zapewnia jeszcze lepszą i trwalszą ochronę.

Wymiary:

 • zewnętrzny: 11,5 cm x 7,3 cm
 • wewnętrzny: 10 cm x 5,5 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium