E-Keyless - sklep internetowy

Klatka Faradaya na kluczyki Keyless i Skrzynki na klucze

Nieustannie rozwijająca się technologia umożliwiła samochodom bezprzewodowe komunikowanie się z kluczykiem przy wykorzystaniu fal radiowych. Funkcja  określana mianem dotykowego, bezprzewodowego czy bezkluczykowego dostępu jest niewątpliwie wygodna w użytkowaniu, ale niesie też ryzyko przechwycenia sygnału przez złodzieja przy zastosowaniu tzw. walizki. W związku z tym coraz częściej poszukujemy nowoczesnych i skutecznych form zabezpieczania naszych samochodów przed kradzieżą. Do jednej z nich należy klatka faradaya na klucze.

Czy klatka faradaya na kluczyki samochodowe jest mi potrzebna?

Jeżeli naprawdę zależy Ci na ochronie kosztującego kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych pojazdu to zakup klatki faradaya na klucz do samochodu z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Poręczna i komfortowa w użytkowaniu, wykonana z dbałością o każdy szczegół, ale przede wszystkim skuteczna – to cechy, którymi moglibyśmy najprościej określić kolejne pozycje z naszej oferty. Klatka faradaya na kluczyki keyless to bezpieczeństwo i natychmiastowa ochrona, dzięki której możesz pozostawić ją w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Bez strachu i ryzyka. Co więcej – produkty te są często wybierane jako prezent. Zapraszamy na zakupy!

Która skrzynka faradaya na klucze samochodowe będzie najlepsza?

Abyśmy mogli mówić o tym, że dany przedmiot jest skrzynką faradaya musi on zostać wykonany ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest ekranowanie, czyli odbijanie fal radiowych od ścianek wewnętrznych i skupienie sygnału jedynie w wewnętrznej przestrzeni. Choć początkowo może wydawać się to skomplikowane to siła i skuteczność tkwią w prostocie. I takie właśnie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W zależności od potrzeb i preferencji możesz zdecydować się na małą, kieszonkową wersję w postaci aluminiowej klatki faradaya, zainteresować Cię powinna jednak też duża skrzynka faradaya na klucze, która nie tylko idealnie wkomponowuje się w wystrój mieszkania, ale pomieści jednocześnie kilka kluczyków samochodowych (przy jej pomocy zablokujesz także swój telefon). Kolejną opcją są pokrowce z wbudowanym specjalnym nano materiałem blokującym sygnały radiowe, czyli mówiąc najprościej etui faradaya to każdy produkt, który widzisz w niniejszym dziale.

Każdego rodzaju skrzynka na kluczyki samochodowe zaprezentowana na stronach sklepu jest równie skuteczna i została przez nas wielokrotnie przetestowana pod katem właściwego działania. Zdecydowanie powinien się w nie wyposażyć każdy właściciel samochodu z wbudowanym systemem typu keyless go, entry, access, kessy, smartkey, który nie chce paść ofiarą kradzieży. Pamiętajcie, że nie stosując żadnej ochrony na kluczyk czy pilota od samochodu – nieustannie jesteście narażeni na utratę auta, chociażby podczas dokonywania szybkich zakupów spożywczych. Statystyki nie kłamią – skala kradzieży ciągle rośnie. Skrzynka na klucze samochodowe, często określana też jako puszka faradaya to według nas jedno z najlepszych rozwiązań, ponieważ nie tylko pozwala zachować Wam spokój, ale przede wszystkim stosowanie jej nie wymaga ingerencji w elektronikę samochodu, która po modyfikacji potrafi powodować wadliwe działanie pozostałych funkcji lub nawet prowadzić do utraty gwarancji u producenta danego auta.

Gdy złodzieje nie próżnują - nie ma czasu do stracenia! Nie zwlekaj, bo tylko dzięki klatce faradaya samochód będzie w pełni bezpieczny. A jeśli, przy okazji, chciałbyś zabezpieczyć także swojego smartfona to już teraz czeka na Ciebie specjalna klatka faradaya na telefon. Zobacz i kup to, czego najbardziej potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium