Bestsellery

Pokrowce na kluczyki Keyless

W obecnym czasie postęp technologii jest już nieunikniony; możemy zaobserwować go w praktycznie każdej dziedzinie życia. Towarzyszą mu jednak zagrożenia, na które trzeba znajdować odpowiedzi – takie jak etui na kluczy samochodowy/ Rozwój technologiczny nie ominął bowiem motoryzacji, bo i w tej gałęzi pozostawił po sobie ślad chociażby w postaci opracowania i zastosowania w samochodach systemu bezkluczykowego Keyless. Nazywany na różne sposoby: Keyless Entry, Keyless Go, Smart Key oznacza praktycznie to samo - możliwość otwarcia i zamknięcia samochodu bez konieczności używania kluczyka (pilota) oraz, co najbardziej przez nas cenione, odpalenia i zgaszenia auta "na guzik". Właśnie dlatego warto wyposażyć się w nasze etui. Wszyscy użytkownicy aut z systemem Keyless wiedzą doskonale, że aby z niego korzystać - wystarczy przechowywanie klucza w kieszeni spodni lub torebce. Sygnał jest emitowany pomiędzy kluczykiem, a samochodem a my możemy cieszyć się z użytkowania tej jakże wygodnej funkcjonalności. Niestety, przechwycenie emitowanego sygnału w bardzo szybkim czasie stało się pokusą dla złodziei i obecnie wymaga to od posiadaczy samochodów z systemem Keyless stosowania wszelkiego rodzaju zabezpieczeń. Niewątpliwie, najprostszą i skuteczną metodą zabezpieczenia się przed kradzieżą jest posiadanie ochronnego pokrowca zabezpieczającego na kluczyki Keyless.

W poniższym dziale odnajdziecie różnego typu pokrowce na klucze samochodowe i kluczyki typu Keyless, które zabezpieczą je przed przechwyceniem sygnału i fal radiowych. Znajdziecie tutaj przede wszystkim zestawy pojedyncze z etui na jeden kluczyk Keyless, którego używacie na co dzień, ale jeśli potrzebujecie etui na dwa kluczyki Keyless, ponieważ chcielibyście od razu zabezpieczyć także klucz zapasowy - zapraszamy do kategorii "Dwupaki", w którym specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawy obejmujące dwa etui zabezpieczające kluczyki typu Keyless do samochodu.

Jeśli chcesz utrzeć nosa złodziejom i zminimalizować ryzyko kradzieży swojego wymarzonego, kosztownego auta - musisz posiadać zabezpieczenie, które ochroni kod przed skopiowaniem. Pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe Keyless to rozwiązanie, na którym się nie zawiedziesz.

Wykorzystaj pokrowiec na kluczyki samochodowe Keyless i bądź spokojny o swój samochód

Dawniej ukradzenie samochodu dobrej klasy wymagało nie lada umiejętności. Dziś niejednokrotnie wystarczy wykorzystać nieświadomość właściciela, który zostawi kluczyki keyless tuż za choćby najlepszymi nawet drzwiami. Nie trzeba ich forsować – sygnał przeniknie je bez trudu... Etui Keyless powinien więc posiadać każdy, kto chce cieszyć się wygodą użytkowania auta z dostępem bezkluczykowym! Inaczej może później przecierać oczy ze zdumienia gdy na nagraniu z monitoringu spostrzeże, z jaką łatwością jego auto dostało się w ręce złodziei. Etui na kluczyki samochodowe blokujące fale radiowe to niedrogie, a skuteczne rozwiązanie pozwalające uniknąć takiej sytuacji. Stosowanie pokrowca na kluczyk Keyless jest proste i nie utrudnia codziennego korzystania z samochodu. Wystarczy zbliżając się do niego wyjąć go i umożliwić przesył sygnału. Przy tym wszystkim każdy pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe, jaki wybraliśmy dla naszych Klientów, jest wyrobem udanym także estetycznie. Jeśli to także jest dla Ciebie istotne, z pewnością docenisz te wyjątkowe produkty.

Pojazdów z dostępem bezkluczykowym jest coraz więcej, rośnie więc i grono użytkowników stosujących etui Keyless. Zbierane przez dobry pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe opinie potwierdzają, że jest to skuteczne i wygodne rozwiązanie. Kosztuje niewiele, a może uratować Cię przed utratą drogiego samochodu! Sprawdź naszą ofertę i wybierz taki futerał na klucze, jaki odpowiada Twoim oczekiwaniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium