E-Keyless - sklep internetowy
Profesjonalna osłona na kluczyk, czyli absolutny must have właściciela auta klasy premium
Profesjonalna osłona na kluczyk, czyli absolutny must have właściciela auta klasy premium

Zabezpieczenie drogocennego samochodu przed kradzieżą to jedna z najważniejszych rzeczy, jaką należy uczynić zaraz po kupnie pojazdu z klasy premium. Takie auta są bowiem łakomym kąskiem dla miejscowych złodziejaszków, którzy opatentowali skuteczną metodę na błyskawiczną kradzież Twojego wymarzonego środka lokomocji. Chcesz wiedzieć, w jaki dokładnie sposób możesz się zabezpieczyć przed nieoczekiwaną zmianą właściciela samochodu z systemem keyless? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i zobacz, dlaczego warto nieco większą uwagę zwrócić na kluczyki!

Nowoczesna technologia sprzyja rabusiom. Oto główne niebezpieczeństwo systemu keyless

W ostatnich latach mocno nagłośnione są przypadki, kiedy to za pomocą magicznych walizek złodzieje bez większych problemów otwierają, a następnie wyjeżdżają z posesji nowoczesnym samochodem z systemem keyless. Systemem, który w teorii miał ułatwiać życie właścicielowi pojazdu klasy premium. Jak wygląda praktyka? Przechwycenie sygnału nadawanego przez klamkę auta do kluczyka zajmuje mniej więcej pięć sekund, a całość operacji rabusiów rzadko przekracza barierę dziesięciu sekund. Tak. Tyle wystarczy, aby Twój wymarzony samochód odjechał i to bez wiedzy właściciela. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na zabezpieczenie drogocennych aut. W naszym asortymencie znajdziesz szereg pudełek oraz pokrowców na kluczyk. Zadaniem takich futerałów jest całkowita likwidacja sygnału, o który starają się doświadczeni złodzieje.

Osłona na kluczyk samochodowy zabezpieczy Cię przed zorganizowanymi grupami przestępczymi

Sklep internetowy e-Keyless.pl powstał z myślą o osobach, które chcą wypowiedzieć prawdziwą wojnę popularnej metodzie na walizkę, która przechwyci sygnał umożliwiający otwieranie drzwi samochodu. Z myślą o właścicielach aut klasy premium przygotowaliśmy ofertę, a jej podstawę stanowi etui rfid. Poręczne zabezpieczenie antykradzieżowe dla pojazdów wyposażonych w bezkluczykowy system keyless to nic innego, jak zamykana kabura, wykonana z nowoczesnych materiałów. Ich zadaniem jest blokowanie sygnału przesyłanego do zamka umieszczonego w drzwiach nowoczesnego samochodu. Podobną technologię wykorzystuje się do produkowania pokrowca na karty płatnicze. Zbliżeniowe systemy, podobnie jak bezkluczykowe auta stanowią łakomy kąsek dla każdego przestępcy. Zwłaszcza, że kupno tzw. walizki wiąże się z obowiązkiem zapłaty zaledwie kilku dolarów, a auta klasy premium potrafią osiągać wartość do kilkunastu tysięcy euro!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium