E-Keyless - sklep internetowy

Pudełka Keyless i Pojemniki na kluczyki samochodowe

Zdalne sterowanie rozmaitego sprzętu już od lat ułatwia nam wiele codziennych czynności. Było więc tylko kwestią czasu, aż dziś, w erze tak powszechnych urządzeń mobilnych, również auto będzie samoczynnie rozpoznawało naszą obecność. Rodzi to jednak problemy związane z jego bezpieczeństwem. Zaradzić temu może zdecydowanie pudełko keyless, wytwarzające ekran i chroniące sygnał przed przechwyceniem. Należy ono do obowiązkowego wyposażenia przezornego użytkownika nowoczesnego pojazdu.

  • promocja
  • promocja
Mały pojemnik na kluczyk samochodowy keyless Mały pojemnik na kluczyk samochodowy keyless
Producent: Car Shield
Cena: 199,00 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja

Pudełko na kluczyk samochodowy keyless - bezpieczeństwo i wygoda

Pudełko na kluczyk keyless to znakomite akcesorium pozwalające w bezpieczny sposób przechowywać kluczyki samochodowe od modelu z dostępem bezkluczykowym. Posiadanie go sprawi, że po wejściu do domu będziesz mógł bez obaw pozostawić je tam, gdzie będzie Ci wygodnie, nie obawiając się, że ktoś niepowołany zdoła przechwycić emitowany przez niego sygnał. To jednak jeszcze nie koniec. Każde pudełko na kluczyki samochodowe, bez wyjątku, zostało wykonany w sposób efektowny i innowacyjny, a nasi Klienci chwalą je wielokrotnie za komfort i wygodę płynącą z użytkowania. Jedyne co wystarczy zrobić to otworzyć górną pokrywę, umieścić w środku swój kluczyk do samochodu, zamknąć i gotowe - już działa.

W niniejszym dziale poznasz dwa podstawowe rodzaje pudelko na klucz. Pierwszy z nich tworzy tzw. szkatułka, nazywana również jako Pudełko Faradaya. To właśnie w nim umieścisz kilka kluczyków jednocześnie. Drugą grupę tworzą natomiast tzw. wersje kieszonkowe, czyli jak samo określenie wskazuje - niewielkie, mieszczące się w dłoni pudełko na kluczyki do samochodu wykonane z metalu / aluminium. Włożysz do niego tylko jeden klucz, a dzięki temu będzie Ci wygodnie i w pracy, i na zakupach, i na spacerze. Koniecznie zobacz je wszystkie. Zapraszamy do zakupu.

Pudełko na klucze samochodowe keyless pozwoli Ci nie przejmować się wizytą złodzieja

Pudełko na klucz samochodowy jest odpowiedzią na zagrożenia związane z użytkowaniem pojazdów z funkcją dostępu bezkluczykowego, które stale rośnie. Dziś nie trzeba dokonywać włamania, by zdobyć kluczyki czy zmagać się z mechanicznym zamkiem w drzwiach auta. Jeśli właściciel nie zadbał o to, by jego mienie zostało w jakikolwiek sposób zabezpieczone - wystarczy tylko podejść odpowiednio blisko, by wejść w posiadanie kodu radiowego!

Na tym jednak nie koniec! Pudełko na klucze keyless jest potrzebne nie tylko ze względu na to, że grupy przestępcze wyposażają się w kosztujące tysiące złotych tzw. walizki zdolne przechwycić sygnał. Kradzieży można dokonać także przy pomocy naprawdę tanich urządzeń, nie przechwytujących, a jedynie wzmacniających go, dzięki czemu bariera odległości przestaje mieć znaczenie. Samochód co prawda wykryje brak klucza, jednak silnik nie zgaśnie i złodziej zdąży się oddalić. Na szczęście skuteczne zabezpieczenie także nie jest drogie i jest nim oferowane przez nas pudełko na keyless. Dokładamy starań, aby składane przez naszych Klientów zamówienia docierały do nich możliwie szybko. Jeśli więc właśnie stałeś się użytkownikiem nowoczesnego samochodu z dostępem typu keyless, nie zwlekaj i zabezpiecz go – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz.

Czym jest pojemnik na kluczyk samochodowy keyless

Często pytacie nas o to, czym jest pojemnik na kluczyki samochodowe i jakie występują różnice pomiędzy nim, a pudełkami. Warto więc to w tym miejscu podkreślić, iż nie występują między nimi żadne, nawet najmniejsze różnice. Pojemnik na klucze keyless to po prostu inna nazwa, która stosowana jest do tej samej grupy produktów, podobnie zresztą jak puszka. Niezależnie od tego jak byśmy je nazywali, ich rolą jest skuteczne uniemożliwienie wydostania się sygnału zawsze i wszędzie tam, gdy jest to niewskazane z punktu widzenia bezpieczeństwa. Każdy oferowany przez nas pojemnik na klucze samochodowe, niezależnie czy będzie nim schowek na kluczyki w formie najbardziej popularnego keyless box, czy małe pudełko na jeden kluczyk - zadanie to spełnia.

Jakakolwiek niedogodność nie musi być ceną bezpieczeństwa – spraw sobie pojemnik na klucz do samochodu i przekonaj się o tym sam! Nie ryzykuj! Zadbaj o jak najszybszą ochronę kluczyków, którymi otwierasz swój pojazd, aby pewnego dnia nie pozostały one jedynie wspomnieniem po aucie. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium