E-Keyless - sklep internetowy

Pudełko na kluczyki keyless

Zdalne sterowanie rozmaitego sprzętu już od lat ułatwia nam wiele codziennych czynności. Było więc tylko kwestią czasu, aż dziś, w erze tak powszechnych urządzeń mobilnych, również auto będzie samoczynnie rozpoznawało naszą obecność. Rodzi to jednak problemy związane z jego bezpieczeństwem. Zaradzić temu może zdecydowanie pudełko na kluczyk samochodowy, wytwarzające ekran i chroniące sygnał przed przechwyceniem. Należy ono do obowiązkowego wyposażenia przezornego użytkownika nowoczesnego pojazdu. W naszej ofercie znaleźć można wygodne i efektownie wykonane pudełko keyless na klucze. To znakomite akcesorium pozwalające w bezpieczny sposób przechowywać klucze samochodowe od modelu z dostępem bezkluczykowym. Posiadanie go sprawi, że po wejściu do domu będziesz mógł bez obaw pozostawić je tam, gdzie będzie Ci wygodnie, nie obawiając się, że ktoś niepowołany zdoła przechwycić emitowany przez niego sygnał. Pudełko na kluczyk keyless mówiąc najprościej zapewnia zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo!

Nigdy nie wiesz, kiedy zaatakuje złodziej. Pudełko na kluczyki keyless do samochodu pozwoli Ci się tym nie przejmować 

Zagrożenie związane z użytkowaniem pojazdów z funkcją dostępu bezkluczykowego stale rośnie. Dziś nie trzeba dokonywać włamania, by zdobyć kluczyki czy zmagać się z mechanicznym zamkiem w drzwiach auta. Jeśli właściciel nie zadbał o to, by jego mienie chroniło blokujące transmisję danych pudełko na kluczyk do samochodu, wystarczy tylko podejść odpowiednio blisko, by wejść w posiadanie kodu radiowego!

Na tym jednak nie koniec! Pudełko na klucze keyless jest potrzebne nie tylko ze względu na to, że grupy przestępcze wyposażają się w kosztujące tysiące złotych tzw. walizki zdolne przechwycić sygnał. Kradzieży można dokonać także przy pomocy naprawdę tanich urządzeń, nie przechwytujących, a jedynie wzmacniających go, dzięki czemu bariera odległości przestaje mieć znaczenie. Samochód co prawda wykryje brak klucza, jednak silnik nie zgaśnie i złodziej zdąży się oddalić. Na szczęście skuteczne zabezpieczenie także nie jest drogie i jest nim oferowane przez nas pudełko antykradzieżowe na kluczyk. Dokładamy starań, aby składane przez naszych Klientów zamówienia docierały do nich możliwie szybko. Jeśli więc właśnie stałeś się użytkownikiem nowoczesnego samochodu z dostępem typu keyless, nie zwlekaj i zabezpiecz go – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz.

Największą troską twórców oferowanych przez nas akcesoriów było to, aby skutecznie spełniały one swoją podstawową funkcję, a więc uniemożliwiały przesyłanie sygnału wówczas, gdy jest to niewskazane z punktu widzenia bezpieczeństwa. Każde oferowane przez nas pudełko na klucze samochodowe – niezależnie czy jest to duże pudełko zabezpieczające kluczyki keyless określane często jako keyless box, czy pudełko aluminiowe na klucze - zadanie to spełnia, co zawsze skrupulatnie sprawdzamy. Każdy sprzedawany przez nas artykuł jest wykonany naprawdę efektownie, pozostaje przy tym wygodny w użyciu. Jakakolwiek niedogodność nie musi być ceną bezpieczeństwa – spraw sobie pudełko faradaya na kluczyki i przekonaj się o tym sam! Nie ryzykuj! Zadbaj o jak najszybszą ochronę kluczyków, którymi otwierasz swój pojazd, aby pewnego dnia nie pozostały one jedynie wspomnieniem po aucie. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium