Bestsellery

Pudełko na kluczyki Keyless

Zdalne sterowanie rozmaitego sprzętu już od lat ułatwia nam wiele codziennych czynności. Było więc tylko kwestią czasu, aż dziś, w erze tak powszechnych urządzeń mobilnych, również auto będzie samoczynnie rozpoznawało naszą obecność. Rodzi to jednak problemy związane z jego bezpieczeństwem – klatka Faradaya na kluczyki samochodowe, stanowiąca ekran chroniący je przed ryzykownym przesyłem sygnału, należy do obowiązkowego wyposażenia przezornego użytkownika nowoczesnego pojazdu. W naszej ofercie znaleźć można wygodne i efektownie wykonane pudełko Faradaya, będąca znakomitym akcesorium pozwalającym w bezpieczny sposób przechowywać klucze samochodowe od modelu z dostępem bezkluczykowym. Klatka Faradaya na kluczyk sprawia, że po wejściu do domu możesz bez obaw pozostawić go tam, gdzie będzie Ci wygodnie, nie obawiając się, że ktoś niepowołany zdoła przechwycić emitowany przez niego sygnał. Takie pudełko na klucze samochodowe zapewnia więc zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo!

Nigdy nie wiesz, kiedy zaatakuje złodziej. Pudełko na kluczyk keyless pozwoli Ci się tym nie przejmować

Zagrożenie związane z użytkowaniem pojazdów z funkcją dostępu bezkluczykowego stale rośnie. Dziś nie trzeba dokonywać włamania, by zdobyć kluczyki czy zmagać się z mechanicznym zamkiem w drzwiach auta. Jeśli właściciel nie zadbał o to, by jego mienie chronił blokujący transmisję danych pojemnik na klucze samochodowe, wystarczy tylko podejść odpowiednio blisko!

Na tym jednak nie koniec! Pudełko na kluczyki samochodowe jest potrzebne nie tylko ze względu na to, że grupy przestępcze wyposażają się w kosztujące tysiące złotych tzw. walizki zdolne przechwycić sygnał. Kradzieży można dokonać także przy pomocy naprawdę tanich urządzeń, nie przechwytujących, a jedynie wzmacniających go, dzięki czemu bariera odległości przestaje mieć znaczenie. Samochód co prawda wykryje brak klucza, jednak silnik nie zgaśnie i złodziej zdąży się oddalić. Na szczęście skuteczne zabezpieczenie także nie jest drogie i jest nim oferowana przez nas skrzynka Faradaya na klucze. Dokładamy starań, aby składane przez naszych Klientów zamówienia docierały do nich możliwie szybko. Jeśli więc właśnie stałeś się użytkownikiem nowoczesnego samochodu z dostępem typu keyless, nie zwlekaj i zabezpiecz go – pojemnik na kluczyki samochodowe jest właśnie tym, czego w tym celu potrzebujesz

Największą troską twórców oferowanych przez nas akcesoriów było to, aby skutecznie spełniały one swoją podstawową funkcję, a więc uniemożliwiały przesyłanie sygnału wówczas, gdy jest to niewskazane z punktu widzenia bezpieczeństwa. Każde oferowane przez nas pudełko keyless zadanie to spełnia, co zawsze skrupulatnie sprawdzamy. Jednocześnie jednak każda nasza klatka faradaya na kluczyki jest wyrobem wykonanym naprawdę efektownie, a przy tym wygodnym w użyciu. Jakakolwiek niedogodność nie musi być ceną bezpieczeństwa – spraw sobie pudełko Faradaya na kluczyki i przekonaj się o tym sam! Nie ryzykuj! Zadbaj o to, byk klatka Faradaya na kluczyk czym prędzej zaczęła chronić ten, którym otwierasz swój pojazd, aby pewnego dnia niespodziewanie nie stał się on zbędny. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium