E-Keyless - sklep internetowy

Etui na kluczyki samochodowe

Keyless etui, pokrowce i futerały na klucze do samochodu to produkty, które skutecznie zabezpieczają przed przechwyceniem sygnału i fal radiowych posiadane przez Was klucze i piloty bezprzewodowe. Niezależnie od tego, na który futerał się ostatecznie zdecydujecie - zyskacie spokój i bezpieczeństwo. W Wasze ręce przekazujemy różnego typu etui, wśród których znajdują się zarówno egzemplarze pojedyncze, jak i dwupaki. Dzięki tym ostatnim zabezpieczycie od razu swój klucz zapasowy. Dostępne w różnych wzorach i kolorach, wykonywane z różnych tworzyw i materiałów - zobacz je wszystkie i wybierz takie etui na Keyless, które najbardziej trafi w Twój gust. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Etui Metalowe - na kluczyk samochodowy Etui Metalowe - na kluczyk samochodowy
Producent: Car Shield
Cena:

189,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
 • promocja
Etui na klucze samochodowe - Secure Signal Etui na klucze samochodowe - Secure Signal
Producent: Secure Signal
Cena:

149,00 zł

Cena regularna: 198,00 zł

Najniższa cena: 198,00 zł
szt.
 • promocja
Etui zabezpieczające - na kluczyki keyless Etui zabezpieczające - na kluczyki keyless
Cena:

49,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
 • promocja
Pokrowiec na kluczyki samochodowe - dwupak Pokrowiec na kluczyki samochodowe - dwupak
Producent: Car Shield
Cena:

149,00 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
szt.
 • promocja
Etui Antykradzieżowe - na kluczyki samochodowe - dwupak Etui Antykradzieżowe - na kluczyki samochodowe - dwupak
Cena:

98,00 zł

Cena regularna: 128,00 zł

Najniższa cena: 128,00 zł
szt.
 • promocja
Etui do kluczyków samochodowych - dwupak Etui do kluczyków samochodowych - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

249,00 zł

Cena regularna: 298,00 zł

Najniższa cena: 298,00 zł
szt.
 • promocja
Etui na kluczyki keyless - dwupak Etui na kluczyki keyless - dwupak
Cena:

98,00 zł

Cena regularna: 128,00 zł

Najniższa cena: 128,00 zł
szt.
 • promocja
Portfel - Saszetka na klucze Portfel - Saszetka na klucze
Cena:

90,00 zł

Cena regularna: 139,00 zł

Najniższa cena: 139,00 zł
szt.
 • promocja
Etui Aluminiowe - na klucze keyless Etui Aluminiowe - na klucze keyless
Producent: Car Shield
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 269,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
szt.
 • promocja
Etui bezpieczne - na kluczyk keyless Etui bezpieczne - na kluczyk keyless
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
 • promocja
Etui blokujące sygnał radiowy Etui blokujące sygnał radiowy
Producent: Secure Signal
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
 • promocja
Etui na karty samochodowe - Hands Free Etui na karty samochodowe - Hands Free
Producent: Secure Signal
Cena:

159,00 zł

Cena regularna: 219,00 zł

Najniższa cena: 219,00 zł
szt.
 • promocja
Etui na piloty samochodowe Etui na piloty samochodowe
Cena:

60,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
 • promocja
Etui Ochronne - na klucze samochodowe Etui Ochronne - na klucze samochodowe
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
 • promocja
Etui Keyless - na kluczyk do samochodu - dwupak Etui Keyless - na kluczyk do samochodu - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

259,00 zł

Cena regularna: 308,00 zł

Najniższa cena: 308,00 zł
szt.
 • promocja
Pokrowiec do klucza keyless - dwupak Pokrowiec do klucza keyless - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

258,00 zł

Cena regularna: 308,00 zł

Najniższa cena: 308,00 zł
szt.
 • promocja

Etui na klucz - Keyless

Pokrowiec na klucze keyless niewątpliwie warto stosować. Niegdyś było ono zbędne - drzwi w samochodzie otwieraliśmy przekręcając klucz w zamku. Dzisiaj takie rozwiązanie możemy spotkać już tylko w starszych modelach aut. Należy jednak zauważyć, że także system polegający na odblokowywaniu drzwi poprzez wciśnięcie guzika na pilocie kończy swoją świetność. Obecnie producenci oddają w posiadanie właścicieli nowoczesne samochody, które widzą klucze z pewnej odległości, a drzwi odblokowują w chwili zbliżania się kierowcy. Co więcej, aby uruchomić auto - pojazdy takie nie wymagają od nas umieszczenia klucza w stacyjce. Stacyjki najczęściej po prostu nie posiadają, a odpalenie silnika odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku Start.

Etui do kluczy keyless w obecnych czasach to po prostu konieczność. Nowoczesne rozwiązania bezkluczykowe stosowane przez producentów są, dla nas użytkowników, bardzo wygodne i komfortowe, ale stanowią niestety pokusę także dla złodziei. Obecnie nie muszą oni włamywać się do wnętrza – samochód mogą z łatwością otworzyć i odjechać.

Nie powinieneś pozostawać bierny, zwłaszcza gdy z pomocą przychodzi pokrowiec do klucza keyless. Z całą pewnością – nie jest to tylko dodatkowy gadżet.

Etui na klucze samochodowe

Być może jeszcze się zastanawiasz, czy pokrowiec na klucz samochodowy jest Ci w ogóle potrzebny. W dzisiejszym świecie spotkać się możemy z licznymi zagrożeniami, które swoje piętno odciskają na niemal każdej dziedzinie życia. Wynikają one z postępu technologicznego, który rozwijany intensywnie przez lata, dziś wydaje nam się już nie do zatrzymania. Nowoczesne technologie nie pozostały obojętne także wobec motoryzacji, ponieważ i w tej gałęzi pozostawiły po sobie ślad chociażby w postaci zastosowania w samochodach systemu bezkluczykowego. Nazywany na różne sposoby:

 • Key less,
 • Keyless Go,
 • Keyless Entry,
 • Kessy,
 • Hands Free,
 • Smart Key

oznacza praktycznie to samo – możliwość otwarcia auta bez konieczności używania kluczyka, czy pilota oraz, co najbardziej przez nas cenione, odpalenia i zgaszenia auta na guzik.

Funkcjonalność jednak, która miała być przede wszystkim wygodna dla użytkownika, w szybkim czasie została dostrzeżona przez złodziei, którzy wykorzystując specjalne urządzenia rozpoczęli masową kradzież na walizkę. Z tego właśnie powodu powinieneś stosować tzw. etui do klucza samochodowego. Po włożeniu kluczyka do środka zablokujesz sygnał odcinając złodziejowi jakąkolwiek możliwość skopiowania kodu. Oczywiście – aby takie pokrowce były skuteczne muszą być wykonane z najwyższą starannością, z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów o wysokich częstotliwościach ekranowania. Produkty takie znajdziesz właśnie w naszym sklepie. Każdy z nich przed wprowadzeniem do oferty, bez wyjątku, przechodzi rygorystyczny test pod kątem działania w konkretnych autach, solidności wykonania i zastosowania materiałów o wymaganych przez nas konkretnych parametrach. To z tego powodu w naszej ofercie znajdziecie zaledwie kilku producentów pokrowców do kluczy samochodowych (ale za to sprawdzonych); z tego również powodu otrzymujemy później z Waszej strony i ciekawe sugestie dotyczące wprowadzanych nowości, i pozytywne opinie.

Etui na kluczyk - samochodowy

Wielu użytkowników aut „bezkluczykowych” wie, że korzystanie z nich jest banalnie proste (równie nieskomplikowane w obsłudze jest korzystanie z pokrowca na kluczyki samochodowe, ale o tym za chwilę). Brak potrzeby szukania kluczyka w kieszeni, naciskania przycisku od centralnego zamka, przekręcania w stacyjce – to wszystko plusy, które przekładają się nasz komfort. Wystarczy jedynie, aby pilot znajdował się w zasięgu samochodu tak aby mogło dojść do wymiany sygnałów radiowych pomiędzy nimi. Stworzone nam udogodnienia jednak umożliwiają złodziejom bezproblemowe przechwycenie emitowanego sygnału i kradzież pojazdu w zaledwie kilka chwil.

Etui do kluczyków samochodowych zapobiega takim sytuacjom, a przy okazji chroni też Twojego pilota przed uszkodzeniami mechanicznymi (jak zadrapania), ale też efektywnie wyglądają. Posiadać je powinien każdy, kto chce cieszyć się i wygodą, i spokojem z użytkowania auta z systemem bezkluczykowym! Inaczej może później przecierać oczy ze zdumienia gdy na nagraniu z monitoringu spostrzeże, z jaką łatwością jego auto dostało się w ręce złodziei.

Warto przy tym pokreślić, że zakupiony pokrowiec do kluczyka samochodowego zabezpieczy każdy rodzaj kluczyków, czyli:

 • bezdotykowe,
 • bezprzewodowe,
 • zbliżeniowe,
 • inteligentne,
 • elektroniczne,
 • komfortowe.

Etui na kluczyki keyless

Pojazdów z dostępem bezkluczykowym jest coraz więcej, rośnie więc i grono użytkowników stosujących pokrowiec na kluczyk keyless. Kosztuje niewiele, a może uratować Cię przed utratą drogiego samochodu! Statystyki są niestety jednoznaczne – im więcej aut, tym większa skala kradzieży. Dopóki producenci aut nie opracują sposobu, który będzie w stanie zaradzić ich utracie to najrozsądniejszą opcją jest zaopatrzenie się w dodatkową ochronę. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone produkty. Niezależnie od tego, na które etui do kluczyka keyless z naszej oferty się zdecydujesz – możesz być pewny, że będzie on atrakcyjny wizualnie, trwały, ale przede wszystkim skuteczny.

Pokrowiec do kluczyków keyless to niedrogie, a skuteczne rozwiązanie pozwalające uniknąć takiej sytuacji. Stosowanie jest proste i w żadnym stopniu nie utrudnia codziennego korzystania z samochodu. Wystarczy zbliżając się do niego otworzyć klapkę lub wyciągnąć klucz na zewnątrz umożliwiając mu przesyłanie sygnału.

Nie zwlekaj i podejmij właściwą decyzję. Zapraszamy na zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium