E-Keyless - sklep internetowy

Klatki Faradaya na kluczyk

Nieustannie rozwijająca się technologia umożliwiła samochodom bezprzewodowe komunikowanie się z kluczykiem przy wykorzystaniu fal radiowych. Funkcja określana mianem dotykowego, bezprzewodowego czy bezkluczykowego dostępu jest niewątpliwie wygodna w użytkowaniu, ale niesie też ryzyko przechwycenia sygnału przez złodzieja przy zastosowaniu tzw. walizki. W związku z tym coraz częściej poszukujemy nowoczesnych i skutecznych form zabezpieczania naszych pojazdów przed kradzieżą. Do jednej z nich należą produkty zwane klatkami faradaya. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są równie skuteczne i zostały przez nas wielokrotnie przetestowane pod kątem właściwego działania. Wszystkie są jednakowo skuteczne - wystarczy wybrać.

Klatka Faradaya - na kluczyk do samochodu - Zabezpieczająca Klatka Faradaya - na kluczyk do samochodu - Zabezpieczająca
Producent: Secure Signal
Cena:

159,00 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
szt.
 • promocja
Pudełko Faradaya - na kluczyk samochodowy Pudełko Faradaya - na kluczyk samochodowy
Producent: Secure Signal
Cena:

119,00 zł

Cena regularna: 219,00 zł

Najniższa cena: 160,00 zł
szt.
 • promocja
Skrzynka Faradaya - na klucze samochodowe Skrzynka Faradaya - na klucze samochodowe
Producent: Car Shield
Cena:

179,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
 • promocja
Klatka Faradaya na kluczyk - Metalowa Klatka Faradaya na kluczyk - Metalowa
Producent: Car Shield
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 269,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
szt.
 • promocja
Klatka Faradaya na kluczyki keyless - Ochronna Klatka Faradaya na kluczyki keyless - Ochronna
Cena:

139,00 zł

Cena regularna: 179,00 zł

Najniższa cena: 179,00 zł
szt.
 • promocja
Futerał Faradaya - na kluczyk keyless - dwupak Futerał Faradaya - na kluczyk keyless - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

99,00 zł

Cena regularna: 149,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
szt.
 • promocja
Pokrowiec Faradaya - na klucz samochodowy Pokrowiec Faradaya - na klucz samochodowy
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
szt.
 • promocja
Puszka Faradaya - na klucz keyless Puszka Faradaya - na klucz keyless
Producent: Car Shield
Cena:

189,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
 • promocja
Case i Opakowanie - do kluczy keyless - dwupak Case i Opakowanie - do kluczy keyless - dwupak
Producent: Car Shield
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 289,00 zł

Najniższa cena: 289,00 zł
szt.
 • promocja
Pokrowiec i Kuferek - do klucza keyless - dwupak Pokrowiec i Kuferek - do klucza keyless - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

279,00 zł

Cena regularna: 359,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
szt.
 • promocja
Zestaw Faradaya - na kluczyki samochodowe - dwupak Zestaw Faradaya - na kluczyki samochodowe - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

169,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
 • promocja

Klatka Faradaya na klucze - samochodowe

Mimo, iż niektórzy mylnie nazywają je klatką fahrenheita, to na szczęście doskonale wiemy o jakiego typu produkty chodzi. Klatką Faradaya na klucz samochodowy (bo o niej mowa) nazwiemy każdy produkt, który będzie blokował wszelkiego rodzaju sygnały, bądź fale i nie pozwoli, by przedostawały się do otoczenia. O funkcjonalności takiej powiemy, gdy będą one zaopatrzone albo w specjalistyczną siatkę faradaya, albo wykonane będą z tworzyw o odpowiednich właściwościach ekranowania. Oczywiście - jeden materiał nie jest równy drugiemu i aby spełniał swoje zadanie jak należy musi obejmować wysokie częstotliwości. Podobnie splot miedzi lub/i niklu stosowanego przy produkcji powinien być rozmieszczony w sposób jak najbardziej gęsty. Pytacie nas niekiedy o to, jaka powinna być cena porządnej klatki, wskazujecie niekiedy na tanie produkty w innych sklepach o nieznanym pochodzeniu i właściwościach. Prawda jest niestety nieco brutalna, ponieważ już tylko sam materiał ekranujący stosowany do produkcji, o ile jest naprawdę wartościowy, solidny i trwały - bywa dość kosztowny. Tak więc - aby Wasze auto było naprawdę bezpiecznie, nie powinniście brać pod uwagę produktów najtańszych, a tym bardziej kosztujących kilkanaście złotych. Jest jednak i druga strona medalu - skoro pojazd kosztuje często kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy zł. to za nieco droższy produkt - zdecydowanie warto zapłacić.

Klatka faradaya na kluczyki - keyless

Mówiąc o klatce faradaya na kluczyk keyless w pierwszej kolejności przychodzi nam oczywiście na myśl typowy pojemnik faradaya lub wszelkiego rodzaju etui nazywane niejednokrotnie przez użytkowników również saszetką faradaya. To najbardziej popularne i znane produkty wyposażone w klapkę do otwierania oraz specjalistyczny materiał o właściwościach ekranujących. Omawianymi klatkami możemy jednak nazwać też wszystkie inne artykuły jak np. futerał, a nawet zwykłą, szczelnie zawiniętą folię aluminiową. Istotnym warunkiem w ich przypadku jest jedynie to, aby posiadały odpowiednie właściwości do odbijania fal radiowych.

Chcielibyśmy w tym miejscu jednak podkreślić, iż istnieje przekonanie wśród użytkowników o tym, że każdy pojemnik wykonany ze stali lub metalu (np. sejf) będzie działał w oparciu o zasadę faradaya, stając się puszką faradaya. Nic bardziej mylnego! Możecie to sprawdzić w bardzo szybki sposób umieszczając w niej kluczyk i podchodząc do auta. Jeśli drzwi się otwierają, a silnik odpala tzn. że ten sposób nie działa. Jeśli będziesz przechowywać w niej swojego pilota to złodziej nie będzie miał żadnego problemu ze skopiowaniem kodu. Zamiast się trudzić i majsterkować we własnym zakresie lub co gorsze, powątpiewać później we właściwe działanie - powinieneś obejrzeć produkty, które są już gotowe i czekają na Ciebie w naszym sklepie.

Skrzynka Faradaya na kluczyk samochodowy

W skrzynkę faradaya na klucze zdecydowanie powinien się w nie wyposażyć każdy właściciel samochodu z wbudowanym systemem typu Keyless, Keyless Go, Keyless Entry, Keyless Access, Kessy, Smartkey, Hands Free,  który nie chce paść ofiarą kradzieży. Pamiętajcie, że nie stosując żadnej ochrony na kluczyk czy pilota od samochodu – nieustannie jesteście narażeni na utratę auta, chociażby podczas dokonywania szybkich zakupów spożywczych. Statystyki nie kłamią – skala kradzieży ciągle rośnie.

Stosowanie skrzynek faradaya to najlepsze wyjście. Nie tylko pozwala zachować Wam spokój, ale przede wszystkim użytkowanie jej nie wymaga ingerencji w elektronikę samochodu, która po modyfikacji potrafi powodować wadliwe działanie pozostałych funkcji lub nawet prowadzić do utraty gwarancji u producenta danego auta.

Pudełko Faradaya na klucz keyless - co wybrać

Pudełko Faradaya na kluczyki musi być skuteczne i ekranować sygnały radiowe. W tłumaczeniu na ludzki język oznacza to, że musi ono zostać wykonane ze specjalnych materiałów, które nie będą przepuszczały fal radiowych, lecz odbiją je od siebie i wytwarzając szczelną komorę zatrzymają je we wnętrzu. Choć początkowo może wydawać się to skomplikowane to siła i skuteczność tkwią w prostocie. I takie właśnie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W zależności od potrzeb i preferencji możesz zdecydować się na małą, kieszonkową wersję w postaci metalowej, zainteresować Cię powinna też duża klatka antykradzieżowa, która nie tylko idealnie wkomponuje się w wystrój mieszkania, ale pomieści jednocześnie kilka kluczyków samochodowych (przy jej pomocy zablokujesz także swój telefon). Jeśli ten rozmiar z kolei jest zbyt duży to zerknij na mniejszą klatkę ochronną lub po prostu kieszonkową wersję, czyli pokrowiec faradaya. Dla osób najbardziej wymagających mamy też specjalne zestawy faradaya, które każdy z Was powinien zobaczyć.

Niezależnie od tego, który produkt z naszej oferty wybierzesz - każdy zadziała w oparciu o zasadę Faradaya wytwarzając klatkę na klucze. Gdy złodzieje nie próżnują - nie ma czasu do stracenia! Nie zwlekaj, kupując jedną z naszych klatek faradaya kluczyki staną się bezpieczne, w wraz z nimi Twój samochód. A jeśli, przy okazji, chciałbyś zabezpieczyć także swojego smartfona to już teraz czeka na Ciebie specjalna klatka faradaya na telefon. Zobacz i kup to, czego najbardziej potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium