E-Keyless - sklep internetowy

Pudełka na kluczyki samochodowe

Zdalne sterowanie rozmaitego sprzętu już od lat ułatwia nam wiele codziennych czynności. Było więc tylko kwestią czasu, aż dziś, w erze tak powszechnych urządzeń mobilnych, również auto będzie samoczynnie rozpoznawało naszą obecność. Rodzi to jednak problemy związane z jego bezpieczeństwem. Zaradzić temu mogą zdecydowanie pudełka na kluczyk keyless, zwane także pojemnikami wytwarzającymi ekran i skrzynkami chroniącymi sygnał przed przechwyceniem. Należy ono do obowiązkowego wyposażenia przezornego użytkownika nowoczesnego pojazdu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pudełko na klucze samochodowe - Zabezpieczające Pudełko na klucze samochodowe - Zabezpieczające
Producent: Car Shield
Cena:

179,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
  • promocja
Pudełko na kluczyk samochodowy - aluminiowe Pudełko na kluczyk samochodowy - aluminiowe
Producent: Car Shield
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 269,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
szt.
  • promocja
Pudełko na kluczyki keyless - metalowe Pudełko na kluczyki keyless - metalowe
Producent: Car Shield
Cena:

189,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
  • promocja
Skrzynka na klucze keyless - Ochronna Skrzynka na klucze keyless - Ochronna
Producent: Secure Signal
Cena:

129,00 zł

Cena regularna: 159,00 zł

Najniższa cena: 159,00 zł
szt.
  • promocja
Pojemnik Keyless - Pudełko blokujące fale radiowe Pojemnik Keyless - Pudełko blokujące fale radiowe
Producent: Car Shield
Cena:

189,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 229,00 zł
szt.
  • promocja
Pudełko na klucz keyless - Antykradzieżowe Pudełko na klucz keyless - Antykradzieżowe
Producent: Secure Signal
Cena:

149,00 zł

Cena regularna: 219,00 zł

Najniższa cena: 229,00 zł
szt.
  • promocja
Case i Opakowanie - do kluczy keyless - dwupak Case i Opakowanie - do kluczy keyless - dwupak
Producent: Car Shield
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 289,00 zł

Najniższa cena: 289,00 zł
szt.
  • promocja
Pokrowiec i Kuferek - do klucza keyless - dwupak Pokrowiec i Kuferek - do klucza keyless - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

279,00 zł

Cena regularna: 359,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
szt.
  • promocja
Zestaw Faradaya - na kluczyki samochodowe - dwupak Zestaw Faradaya - na kluczyki samochodowe - dwupak
Producent: Secure Signal
Cena:

169,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
  • promocja

Pudełko na klucz - samochodowy

Pudełko na kluczyki samochodowe to znakomite akcesorium pozwalające w bezpieczny sposób przechowywać kluczyki samochodowe od modelu z dostępem bezkluczykowym. Posiadanie go sprawi, że po wejściu do domu będziesz mógł bez obaw pozostawić je tam, gdzie będzie Ci wygodnie, nie obawiając się, że ktoś niepowołany zdoła przechwycić emitowany przez niego sygnał. To jednak jeszcze nie koniec. Każdy pojemnik, bez wyjątku, został wykonany w sposób efektowny i innowacyjny, a nasi Klienci chwalą je wielokrotnie za komfort i wygodę płynącą z użytkowania. Jedyne co wystarczy zrobić to otworzyć górną pokrywę, umieścić w środku swój kluczyk do samochodu, zamknąć i gotowe - już działa.

Pudełko na kluczyk - keyless

W niniejszym dziale poznasz pudełko na klucze keyless w dwóch podstawowych rodzajach. Pierwszy z nich tworzy tzw. szkatułka, nazywana również jako Pudełko Faradaya. To właśnie w nim umieścisz kilka kluczyków jednocześnie. Drugą grupę tworzą natomiast tzw. wersje kieszonkowe, czyli jak samo określenie wskazuje - niewielkie, mieszczące się w dłoni pojemniki wykonane z metalu / aluminium. Włożysz do niego tylko jeden klucz, a dzięki temu będzie Ci wygodnie i w pracy, i na zakupach, i na spacerze. 

Skrzynka na kluczyk keyless

Skrzynka na klucz samochodowy jest odpowiedzią na zagrożenia związane z użytkowaniem pojazdów z funkcją dostępu bezkluczykowego, które stale rośnie. Dziś nie trzeba dokonywać włamania, by zdobyć kluczyki czy zmagać się z mechanicznym zamkiem w drzwiach auta. Jeśli właściciel nie zadbał o to, by jego mienie zostało w jakikolwiek sposób zabezpieczone - wystarczy tylko podejść odpowiednio blisko, by wejść w posiadanie kodu radiowego!

Jakakolwiek niedogodność nie musi być ceną bezpieczeństwa – spraw sobie skrzynkę i przekonaj się o tym sam! Nie ryzykuj! Zadbaj o jak najszybszą ochronę kluczyków, którymi otwierasz swój pojazd, aby pewnego dnia nie pozostały one jedynie wspomnieniem po aucie.

Pojemnik na kluczyki samochodowe

Pojemnik na klucz jest potrzebny nie tylko ze względu na to, że grupy przestępcze wyposażają się w kosztujące tysiące złotych tzw. walizki zdolne przechwycić sygnał. Kradzieży można dokonać także przy pomocy naprawdę tanich urządzeń, nie przechwytujących, a jedynie wzmacniających go, dzięki czemu bariera odległości przestaje mieć znaczenie. Samochód co prawda wykryje brak klucza, jednak silnik nie zgaśnie i złodziej zdąży się oddalić. Na szczęście skuteczne zabezpieczenie także nie jest drogie. Dokładamy starań, aby składane przez naszych Klientów zamówienia docierały do nich możliwie szybko. Jeśli więc właśnie stałeś się użytkownikiem nowoczesnego samochodu z dostępem typu keyless, nie zwlekaj i zabezpiecz go – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium