E-Keyless - sklep internetowy

Klatki Faradaya na kluczyki samochodowe keyless

Nieustannie rozwijająca się technologia umożliwiła samochodom bezprzewodowe komunikowanie się z kluczykiem przy wykorzystaniu fal radiowych. Funkcja  określana mianem dotykowego, bezprzewodowego czy bezkluczykowego dostępu jest niewątpliwie wygodna w użytkowaniu, ale niesie też ryzyko przechwycenia sygnału przez złodzieja przy zastosowaniu tzw. walizki. W związku z tym coraz częściej poszukujemy nowoczesnych i skutecznych form zabezpieczania naszych pojazdów przed kradzieżą. Do jednej z nich należą klatki faradaya na kluczyk. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są równie skuteczne i zostały przez nas wielokrotnie przetestowane pod kątem właściwego działania. Wszystkie są jednakowo skuteczne - wystarczy wybrać.

 • promocja
 • promocja
 • promocja
Aluminiowa klatka faradaya na klucz do samochodu Aluminiowa klatka faradaya na klucz do samochodu
Producent: Car Shield
Cena: 189,00 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Ochronna klatka faradaya na kluczyk keyless Ochronna klatka faradaya na kluczyk keyless
Producent: Car Shield
Cena: 139,00 zł 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 1 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 1 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 329,00 zł 468,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 10 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 10 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 359,00 zł 467,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 11 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 11 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 359,00 zł 468,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 12 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 12 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 249,00 zł 368,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 13 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 13 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 359,00 zł 498,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 14 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 14 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 439,00 zł 538,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 15 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 15 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 399,00 zł 518,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 2 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 2 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 389,00 zł 518,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 3 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 3 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 299,00 zł 428,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 4 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 4 (warianty do wyboru)
Cena: 179,00 zł 268,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 5 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 5 (warianty do wyboru)
Producent: SecureSignal
Cena: 279,00 zł 417,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 6 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 6 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 299,00 zł 448,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 7 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 7 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 239,00 zł 368,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 8 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 8 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 289,00 zł 388,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Zestaw Faradaya nr 9 (warianty do wyboru) Zestaw Faradaya nr 9 (warianty do wyboru)
Producent: Car Shield
Cena: 239,00 zł 338,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

W klatkę na klucze keyless zdecydowanie powinien się w nie wyposażyć każdy właściciel samochodu z wbudowanym systemem typu keyless go, entry, access, kessy, smartkey, który nie chce paść ofiarą kradzieży. Pamiętajcie, że nie stosując żadnej ochrony na kluczyk czy pilota od samochodu – nieustannie jesteście narażeni na utratę auta, chociażby podczas dokonywania szybkich zakupów spożywczych. Statystyki nie kłamią – skala kradzieży ciągle rośnie.

Stosowanie klatki faradaya na klucz samochodowy to najlepsze wyjście. Nie tylko pozwala zachować Wam spokój, ale przede wszystkim użytkowanie jej nie wymaga ingerencji w elektronikę samochodu, która po modyfikacji potrafi powodować wadliwe działanie pozostałych funkcji lub nawet prowadzić do utraty gwarancji u producenta danego auta.

Klatka Faradaya - czym jest

Mimo, iż niektórzy mylnie nazywają je klatką fahrenheita, to na szczęście doskonale wiemy o jakiego typu produkty chodzi. O klatce faradaya, bo o niej mowa, będziemy mogli mówić wtedy, gdy dany przedmiot będzie blokował wszelkiego rodzaju sygnały, bądź fale i nie pozwoli, by przedostawały się do otoczenia. O funkcjonalności takiej powiemy, gdy będą one zaopatrzone albo w specjalistyczną siatkę faradayaalbo wykonane będą z tworzyw o odpowiednich właściwościach ekranowania. Oczywiście - jeden materiał nie jest równy drugiemu i aby spełniał swoje zadanie jak należy musi obejmować wysokie częstotliwości. Podobnie splot miedzi lub/i niklu stosowanego przy produkcji powinien być rozmieszczony w sposób jak najbardziej gęsty. Pytacie nas niekiedy o to, jaka powinna być cena porządnej faradaya klatki, wskazujecie niekiedy na tanie produkty w innych sklepach o nieznanym pochodzeniu i właściwościach. Prawda jest niestety nieco brutalna, ponieważ już tylko sam materiał ekranujący stosowany do produkcji, o ile jest naprawdę wartościowy, solidny i trwały - bywa dość kosztowny. Tak więc - aby Wasze auto było naprawdę bezpiecznie, nie powinniście brać pod uwagę produktów najtańszych, a tym bardziej kosztujących kilkanaście złotych. Jest jednak i druga strona medalu - skoro pojazd kosztuje często kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy zł. to za nieco droższy produkt - zdecydowanie warto zapłacić.

Klatka faradaya na kluczyk - rodzaje

Mówiąc o klatce na klucze w pierwszej kolejności przychodzi nam oczywiście na myśl typowe pudełko faradaya, nazywane niejednokrotnie przez użytkowników również skrzynką faradaya. To najbardziej popularne i znane produkty wyposażone w klapkę do otwierania i zamknięcie na klamrę. Omawianymi klatkami możemy jednak nazwać też wszystkie inne artykuły jak np. pokrowiec, a nawet zwykłą, szczelnie zawiniętą folię aluminiową. Istotnym warunkiem w ich przypadku jest jedynie to, aby posiadały odpowiednie właściwości do odbijania fal radiowych.

Chcielibyśmy w tym miejscu jednak podkreślić, iż istnieje przekonanie wśród użytkowników o tym, że każdy pojemnik wykonany ze stali lub metalu (np. sejf) będzie działał w oparciu o zasadę faradaya, tworząc puszkę faradaya na kluczyki. Nic bardziej mylnego! Możecie to sprawdzić w bardzo szybki sposób umieszczając w niej kluczyk i podchodząc do auta. Jeśli drzwi się otwierają, a silnik odpala tzn. że ten sposób nie działa. Jeśli będziesz przechowywać w niej swojego pilota to złodziej nie będzie miał żadnego problemu ze skopiowaniem kodu. Zamiast się trudzić i majsterkować we własnym zakresie lub co gorsze, powątpiewać później we właściwe działanie - powinieneś obejrzeć produkty, które są już gotowe i czekają na Ciebie w naszym sklepie.

Klatka na klucz do samochodu - co wybrać

Klatka faradaya do kluczyków auta musi być skuteczna i ekranować sygnały radiowe. W tłumaczeniu na ludzki język oznacza to, że musi ona zostać wykonana ze specjalnych materiałów, które nie będą przepuszczały fal radiowych, lecz odbiją je od siebie i wytwarzając szczelną komorę zatrzymają je we wnętrzu. Choć początkowo może wydawać się to skomplikowane to siła i skuteczność tkwią w prostocie. I takie właśnie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W zależności od potrzeb i preferencji możesz zdecydować się na małą, kieszonkową wersję w postaci aluminiowej klatki, zainteresować Cię powinna też duża klatka antykradzieżowa, która nie tylko idealnie wkomponuje się w wystrój mieszkania, ale pomieści jednocześnie kilka kluczyków samochodowych (przy jej pomocy zablokujesz także swój telefon). Jeśli ten rozmiar z kolei jest zbyt duży to zerknij na klatkę ochronną lub po prostu kieszonkową wersję klatki zagłuszającej sygnały radiowe

Mówiąc najprościej klatką do kluczy od samochodu będzie każdy produkt, który obejrzysz w niniejszym dziale. Gdy złodzieje nie próżnują - nie ma czasu do stracenia! Nie zwlekaj, kupując jedną z naszych klatek faradaya kluczyki staną się bezpieczne, w wraz z nimi Twój samochód. A jeśli, przy okazji, chciałbyś zabezpieczyć także swojego smartfona to już teraz czeka na Ciebie specjalna klatka faradaya na telefon. Zobacz i kup to, czego najbardziej potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium