E-Keyless - sklep internetowy

Etui i Pokrowce na kluczyki keyless do samochodu

W niniejszym dziale odnajdziecie różnego typu etui na kluczyk samochodowy, które skutecznie zabezpieczą przed przechwyceniem sygnału i fal radiowych posiadane przez Was klucze i piloty bezprzewodowe. Niezależnie od tego, na który produkt się ostatecznie zdecydujecie - zyskacie spokój i bezpieczeństwo. W Wasze ręce przekazujemy różnego typu futerały, wśród których znajdują się zarówno egzemplarze pojedyncze, jak i dwupaki. Dzięki tym ostatnim zabezpieczycie od razu swój klucz zapasowy. Dostępne w różnych wzorach i kolorach, wykonywane z różnych tworzyw i materiałów - zobacz je wszystkie i wybierz takie etui na klucze keyless, które najbardziej trafi w Twój gust. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 • promocja
Etui metalowe na kluczyki samochodowe keyless Etui metalowe na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 189,00 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Małe etui na kluczyki samochodowe keyless Małe etui na kluczyki samochodowe keyless
Producent: SecureSignal
Cena: 179,00 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Portfel - Saszetka na kluczyki samochodowe keyless Portfel - Saszetka na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 149,00 zł 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Etui aluminiowe na kluczyki samochodowe keyless Etui aluminiowe na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 229,00 zł 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Futerał na kluczyki samochodowe keyless Futerał na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 79,00 zł 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Pokrowiec ochronny na kluczyki samochodowe keyless Pokrowiec ochronny na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 149,00 zł 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Etui ekranowane na kluczyki samochodowe keyless Etui ekranowane na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 69,00 zł 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Etui Faradaya na kluczyki samochodowe keyless Etui Faradaya na kluczyki samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena: 239,00 zł 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja

Etui keyless - do kluczyka

Większość z Was już z pewnością wie dlaczego warto stosować keyless etui. Niegdyś było ono zbędne - drzwi w samochodzie otwieraliśmy przekręcając klucz w zamku. Dzisiaj takie rozwiązanie możemy spotkać już tylko w starszych modelach aut. Należy jednak zauważyć, że także system polegający na odblokowywaniu drzwi poprzez wciśnięcie guzika na pilocie kończy swoją świetność. Obecnie producenci oddają w posiadanie właścicieli nowoczesne samochody, które widzą klucze z pewnej odległości, a drzwi odblokowują w chwili zbliżania się kierowcy. Co więcej, aby uruchomić auto - pojazdy takie nie wymagają od nas umieszczenia klucza w stacyjce. Stacyjki najczęściej po prostu nie posiadają, a odpalenie silnika odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku Start. Bez wątpienia – tak nowoczesne rozwiązania są dla nas, użytkowników bardzo komfortowe, ale stanowią niestety pokusę także dla złodziei. Obecnie nie muszą włamywać się do wnętrza – samochód mogą z łatwością otworzyć i odjechać.

Nie powinieneś pozostawać bierny, zwłaszcza gdy z pomocą przychodzą etui na kluczyk keyless. Z całą pewnością – nie jest to tylko dodatkowy gadżet.

Etui do kluczyków keyless od samochodu

W obecnym świecie spotkać się możemy z licznymi zagrożeniami, które swoje piętno odciskają na niemal każdej dziedzinie życia. Wynikają one z postępu technologicznego, który rozwijany intensywnie przez lata, dziś wydaje nam się już nie do zatrzymania. Nowoczesne technologie nie pozostały obojętne także wobec motoryzacji, ponieważ i w tej gałęzi pozostawiły po sobie ślad chociażby w postaci zastosowania w samochodach systemu bezkluczykowego. Nazywany na różne sposoby: Keyless, Keyless Go, Keyless Entry, Kessy, Hands Free oznacza praktycznie to samo – możliwość otwarcia auta bez konieczności używania kluczyka, czy pilota oraz, co najbardziej przez nas cenione, odpalenia i zgaszenia auta na guzik.

Funkcjonalność jednak, która miała być przede wszystkim wygodna dla użytkownika, w szybkim czasie została dostrzeżona przez złodziei, którzy wykorzystując specjalne urządzenia rozpoczęli masową kradzież na walizkę. Z tego właśnie powodu powinieneś stosować tzw. etui na klucz keyless do auta. Po włożeniu kluczyka do środka zablokujesz sygnał odcinając złodziejowi jakąkolwiek możliwość skopiowania kodu. Oczywiście – aby taki pokrowiec był skuteczny musi być wykonany z najwyższą starannością, z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów o wysokich częstotliwościach ekranowania. Produkty takie znajdziesz właśnie w naszym sklepie. Każdy z nich przed wprowadzeniem do oferty, bez wyjątku, przechodzi rygorystyczny test pod kątem działania w konkretnych autach, solidności wykonania i zastosowania materiałów o wymaganych przez nas konkretnych parametrach. To z tego powodu w naszej ofercie znajdziecie zaledwie kilku producentów etui do klucza samochodu (ale za to sprawdzonych); z tego również powodu otrzymujemy później z Waszej strony i ciekawe sugestie dotyczące wprowadzanych nowości, i pozytywne opinie.

Pokrowce na klucz samochodowy typu keyless

Wielu użytkowników aut „bezkluczykowych” wie, że korzystanie z nich jest banalnie proste. Brak potrzeby szukania kluczyka w kieszeni, naciskania przycisku od centralnego zamka, przekręcania w stacyjce – to wszystko plusy, które przekładają się nasz komfort. Wystarczy jedynie, aby pilot znajdował się w zasięgu samochodu tak aby mogło dojść do wymiany sygnałów radiowych pomiędzy nimi. Stworzone nam udogodnienia jednak umożliwiają złodziejom bezproblemowe przechwycenie emitowanego sygnału i kradzież pojazdu w zaledwie kilka chwil. Pokrowce na klucze samochodowe zapobiegają takim sytuacjom, a przy okazji chronią też Twojego pilota przed uszkodzeniami mechanicznymi (jak zadrapania), ale też efektywnie wyglądają. Posiadać je powinien każdy, kto chce cieszyć się i wygodą, i spokojem z użytkowania auta z systemem bezkluczykowym! Inaczej może później przecierać oczy ze zdumienia gdy na nagraniu z monitoringu spostrzeże, z jaką łatwością jego auto dostało się w ręce złodziei. 

Pokrowce na kluczyki keyless to niedrogie, a skuteczne rozwiązanie pozwalające uniknąć takiej sytuacji. Stosowanie jest proste i w żadnym stopniu nie utrudnia codziennego korzystania z samochodu. Wystarczy zbliżając się do niego otworzyć klapkę lub wyciągnąć klucz na zewnątrz umożliwiając mu przesyłanie sygnału.

Pojazdów z dostępem bezkluczykowym jest coraz więcej, rośnie więc i grono użytkowników stosujących pokrowce keyless do samochodu. Kosztują niewiele, a mogą uratować Cię przed utratą drogiego samochodu! Statystyki są niestety jednoznaczne – im więcej aut, tym większa skala kradzieży. Dopóki producenci aut nie opracują sposobu, który będzie w stanie zaradzić ich utracie to najrozsądniejszą opcją jest zaopatrzenie się w dodatkową ochronę. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone pokrowce – atrakcyjne wizualnie, trwałe i skuteczne. 

Nie zwlekaj i podejmij właściwą decyzję. Zapraszamy na zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium