E-Keyless - sklep internetowy

Pudełko na kluczyki samochodowe keyless

Zdalne sterowanie rozmaitego sprzętu już od lat ułatwia nam wiele codziennych czynności. Było więc tylko kwestią czasu, aż dziś, w erze tak powszechnych urządzeń mobilnych, również auto będzie samoczynnie rozpoznawało naszą obecność. Rodzi to jednak problemy związane z jego bezpieczeństwem. Zaradzić temu może zdecydowanie pudełko na kluczyk keyless, wytwarzające ekran i chroniące sygnał przed przechwyceniem. Należy ono do obowiązkowego wyposażenia przezornego użytkownika nowoczesnego pojazdu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pudełko Faradaya na kluczyki keyless do samochodu Pudełko Faradaya na kluczyki keyless do samochodu
Producent: SecureSignal
Cena:

119,00 zł

Cena regularna: 219,00 zł

Najniższa cena: 160,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pudełko aluminiowe na kluczyk samochodowy keyless Pudełko aluminiowe na kluczyk samochodowy keyless
Producent: Car Shield
Cena:

229,00 zł

Cena regularna: 269,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pudełko metalowe na klucz keyless do samochodu Pudełko metalowe na klucz keyless do samochodu
Producent: Car Shield
Cena:

189,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pudełko zabezpieczające klucze samochodowe keyless Pudełko zabezpieczające klucze samochodowe keyless
Producent: Car Shield
Cena:

179,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pudełko antywłamaniowe na kluczyk do samochodu Pudełko antywłamaniowe na kluczyk do samochodu
Producent: SecureSignal
Cena:

165,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
  • promocja
Skrzynka ochronna na klucz i kluczyk keyless do samochodu Skrzynka ochronna na klucz i kluczyk keyless do samochodu
Producent: SecureSignal
Cena:

129,00 zł

Cena regularna: 159,00 zł

Najniższa cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pudełko blokujące fale radiowe / sygnał kluczyka keyless Pudełko blokujące fale radiowe / sygnał kluczyka keyless
Producent: Car Shield
Cena:

189,00 zł

Cena regularna: 289,00 zł

Najniższa cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Pudeko na klucz to znakomite akcesorium pozwalające w bezpieczny sposób przechowywać kluczyki samochodowe od modelu z dostępem bezkluczykowym. Posiadanie go sprawi, że po wejściu do domu będziesz mógł bez obaw pozostawić je tam, gdzie będzie Ci wygodnie, nie obawiając się, że ktoś niepowołany zdoła przechwycić emitowany przez niego sygnał. To jednak jeszcze nie koniec. Każde pudełko na klucze samochodowe, bez wyjątku, zostało wykonany w sposób efektowny i innowacyjny, a nasi Klienci chwalą je wielokrotnie za komfort i wygodę płynącą z użytkowania. Jedyne co wystarczy zrobić to otworzyć górną pokrywę, umieścić w środku swój kluczyk do samochodu, zamknąć i gotowe - już działa.

Pudełka typu Keyless na klucze - bezpieczeństwo i wygoda

W niniejszym dziale poznasz pudełko keyless w dwóch podstawowych rodzajach. Pierwszy z nich tworzy tzw. szkatułka, nazywana również jako Pudełko Faradaya. To właśnie w nim umieścisz kilka kluczyków jednocześnie. Drugą grupę tworzą natomiast tzw. wersje kieszonkowe, czyli jak samo określenie wskazuje - niewielkie, mieszczące się w dłoni pojemniki wykonane z metalu / aluminium. Włożysz do niego tylko jeden klucz, a dzięki temu będzie Ci wygodnie i w pracy, i na zakupach, i na spacerze. 

Jakakolwiek niedogodność nie musi być ceną bezpieczeństwa – spraw sobie pudełko na kluczyk i przekonaj się o tym sam! Nie ryzykuj! Zadbaj o jak najszybszą ochronę kluczyków, którymi otwierasz swój pojazd, aby pewnego dnia nie pozostały one jedynie wspomnieniem po aucie.

Pudełko do samochodu na kluczyki

Pudełko na kluczyki do auta jest odpowiedzią na zagrożenia związane z użytkowaniem pojazdów z funkcją dostępu bezkluczykowego, które stale rośnie. Dziś nie trzeba dokonywać włamania, by zdobyć kluczyki czy zmagać się z mechanicznym zamkiem w drzwiach auta. Jeśli właściciel nie zadbał o to, by jego mienie zostało w jakikolwiek sposób zabezpieczone - wystarczy tylko podejść odpowiednio blisko, by wejść w posiadanie kodu radiowego!

Na tym jednak nie koniec! Pudełka na klucz samochodowy są potrzebne nie tylko ze względu na to, że grupy przestępcze wyposażają się w kosztujące tysiące złotych tzw. walizki zdolne przechwycić sygnał. Kradzieży można dokonać także przy pomocy naprawdę tanich urządzeń, nie przechwytujących, a jedynie wzmacniających go, dzięki czemu bariera odległości przestaje mieć znaczenie. Samochód co prawda wykryje brak klucza, jednak silnik nie zgaśnie i złodziej zdąży się oddalić. Na szczęście skuteczne zabezpieczenie także nie jest drogie. Dokładamy starań, aby składane przez naszych Klientów zamówienia docierały do nich możliwie szybko. Jeśli więc właśnie stałeś się użytkownikiem nowoczesnego samochodu z dostępem typu keyless, nie zwlekaj i zabezpiecz go – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium